Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja azt hogy a...

Mi okozhatja azt hogy a himivarsejt nem tud meg tapadni? és mit tehetek annak érdekében hogy meg tapadjon?

Figyelt kérdés

egyébként van 1 kis fiam,de ő rá is 3 évet vártumk?



2008. júl. 26. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A hímivarsejt nem tapad sehova,hanem belemegy a petesejt belsejébe, aztán kezdi meg az egyesülést, majd osztodik, elindul a petevezetőn keresztül a méh felé és kb 8 nap alattcsillómozgással odaér-ez a 8 nap lehet eltérő, mert maga a sejt nem mozog, hanem sodrodik..

Nos ha beér a méhbe, akkor a megtermékenyített petesejtnek a nyálkahártyán kellene megtapadnia, ami ezért nem sikerülhet , mert pl túl vékony a méhnyálkahártya stb.., de ehhez a megtermékenítést, a peteérést, az együttlétet kell időzíteni, és még akkor sem garantált a siker.

Valószínű orvosi segítségre lesz szükséged-ne halogasd.

2008. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a tulvékony méhnyálkahártya lehhet azért,mert minden nap van amikor kétszer háromszor is kimosom magamat a zuhany sugárral?
2008. júl. 26. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy amiatt lenne, de ezt a zuhanysugárral való mosakodást felejtsd el. És ezt rendszeresen csinálod, hosszabb ideje?

Ez nagyon rossz dolog, kíváncsi vagyok, hogy eddig még nem mondta neked senki. Eleve az irrigátorral való intim mosakodós zuhanyzást sem ajánlják rendszeresen, mert a hüvely természetes flóráját megtöri és így sokkal könnyebben jutnak be a baktériumok, gombák, a test természetes védekezési mechanizmusát tönkre teszi. Ez kb annyira logikus, mintha a szemgolyódról törölgetnéd a könnyeket...

Nem hiszem, hogy emiatt elvékonyodhat a méhnyálkahártya, arra van esély esetleg, hogy a rendszeres tisztogatás miatt (bár nem tudom, hogy mennyire lehet tiszta a csapvíz, főleg hüvelymosáshoz) valami feljutott és az teszi tönkre a méhnyálkahártyát. Vagy nem jut be könnyen a hímivarsejt, mert a természetes folyásnak és a szex közbeni nedvességnek van egy olyan funkciója, hogy a spermiumok könnyebben haladnak benne.

2008. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Javítok. Nem kíváncsi vagyok, hanem csodálom hogy nem mondta még senki.
2008. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mehet nem tudod "kimosni"!

Egy ciklusban csak par naot van a mehszaj nyitva, de akkor sem tudod a zuhannyal bejuttatni a vizet, mert a nyilas olyan pici, a celiranyosan oda igyekvo spermak tudnak csak bemenni.

De iszonyatosan karos ennyit irrigalni!!!!!

Tonkreteszed a bakteriumflorat teljesen. Hagyd abba.

2008. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet az oka a gyakori irrigálás! Pont azért, mert tönkreteszi a hüvely természetes baktériumflóráját. Így a hímivarsejtek lehet, hogy nem találnak olyan közeget, amiben normálisan haladhatnának a petesejt felé.

Sürgősen hagyd abba!

2008. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok!köszi a tanácsot!nagyon rég óta igy mosakszom!szinte az óta amiota meg jött az 1-ső menstruálcióm!12évesen!azt hiszem édesanyám hiegéniai szempotokat figyelembe véve,tanácsolta ezt!azért kérdeztem ezt mert számomra is érdekesen a kisfiam is akkor "tudott"megfoganni amikor csak zuhanyozni tudttam felfüggesztett zuhannyal mert olyan hellyen laktam!szoval több mint 10éve mert 27vagyok,igy mosakszom!!!!!!!abba hagyom!köszi!
2008. júl. 27. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!