Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valoszinu a horgoim bevannak...

Valoszinu a horgoim bevannak gyulladva ezert kohogok.4. napja kesik. Nem merek tesztelni. Ha tehes vagyok lehet baja a babanak?

Figyelt kérdés
Mar volt egy vetelesem nem birnam ki ha most is terhes lennek es ez is elmenne.Dokihoz csak hetfon tudok menni hogy adjon valami gyogyszert.Most csak a kohogesre szedek Acc-t es vitamint,teat iszok.
2008. júl. 26. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%-ra nem tudom mondani,hogy nem árt a betegséged a babának,de én a terhességem elején (az első 8 hétben) többször is beteg voltam (csúnya megfázás,komoly ételmérgezés),és úgy néz ki,hogy a babónak nincs semmi baja,bár még mindig a pocimban van,de hiszem,hogy nem ártott neki.Sok szerencsét!Jobbulást!22 hetes kismami
2008. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, és az is valószínű, hogy a cica elvitte a billentyűzetedről az ékezetes karaktereket...
2008. júl. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A 2. valaszolonak!Bocs de nem Magyar a billentyuzetem es nem is Magyarorszagon vagyok!Ertelmes tanacsot kertem!Ezzel nemm sokra megyek!!!!
2008. júl. 26. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!