Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzullin vérvizsgálat kéne...

Inzullin vérvizsgálat kéne nekem. Milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászati betegségem van, de a nőgyógyászom nem küld el inzullinra
2008. júl. 26. 09:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
senki nem tudja???
2008. júl. 26. 10:18
 2/11 anonim ***** válasza:

Inzulinra???

Nem értem miért kéne megnézni az inzulin szintedet?

Egyébként ha a nőgyógyász nem küld el, kérheted a háziorvosod adjon beutalót laborba. Ha ő nem adhat oda akkor adjon egy beutalót endokrinológiára és ott majd elküldenek.

2008. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

PCO?


Vannak nőgyógyászok, akik endokrinológusok is, ők állt. PCO szakterülettel "vannak megáldva", érdemes lenne egy ilyet keresni. Akik nem foglalkoznak ezzel, hajlamosak elbagatelizálni a dolgokat!

Elég sok a negatív tapasztalat!

NA HAGYD MAGAD! Keress másik dokit!!

2008. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fordulj endokrinológushoz vagy belgyógyászhoz! Ök megírják a beutalót, de mindenképp endokrinológussal elemeztetsd ki az eredményt! Ha pco.-d van, bár nem írtad, akkor szinte kötelező a cukor és inzulin terheléses vizsgálat! Ha így van, azt a nődokit hagyd a fenébe, keress mást!

csak ügyesen! Háziorvostól kérj beutalót!

2008. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

sziasztok


Igen, pcos vagyok:( Már 1 éve tudom lassan, de senkitől nem sikerült ki csikarnom egy inzulin vizsgálatot. Csak sima cukor-eredményem van, ami nem mutat eltérést.

Nőgyógyászom azt mondta, hogy ő nem küldhet el?! de nem tudom így van-e? Megbízom benne, mert már van egy 3éves lányunk aki nála született.

Akkor házidokitól kérjek beutalót? Endroklin dokihoz?

2008. júl. 26. 12:55
 6/11 A kérdező kommentje:
De nálunk itt nincs endokrinológus!:(
2008. júl. 26. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:

Háziorvos ír beutalót endokrinológushoz, és ő már beutalhat inzulinterhelésre!

ne vesztegetsd az időt, mert a petevezeték akár össze is nőhet a kis cisztáktól, és akkor tényleg csak a műtét marad! Ha az inzulin magas, van gyógyszer rá, és meggyógyulsz! gondolj erre, és keress neten orvoskeresőben endokrinológust, de a házidoki is megtudja mondani, ki van hozzád legközelebb! Sok sikert a kistesóhoz!

2008. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem egyébként egy sima sztk-s helyettesítő nődoki utalt inzulinra és cukorra, be kellett kajálnom, és rá 60 percre vérvétel! Ugyhogy simán beutalhat a nődoki! orvos és orvos közt óriási a különbség...
2008. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hogy érted,hogy nincs endokrinológus? akkor menj el a legközelebbi városba ahol van. Beutalót azért kérj. Ha a nődokid nem ad kérj a háziorvostól.
2008. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ma sem jártam sikerrel. Voltam a háziorvosomnál aki nem adott beutalót endokrinológiára:( Megnézte a sima vércukor eredményemet, és azt mondta mivel az jó így szerinte sem vagyok inzullinos!! Mármint, hogy rossz lenne. Azt mondta, hogy 80.000ft egy ilyen inzullin vérvizsgálat, mondtam neki engem nem érdekel, NEKEM KELL. de ő sem segített!!!! Ő is csak okoskodott, hogy a pco nincs összefüggésben az inzullinal. szomorú vagyok, de nem számítottam nála se biztos sikerre.
2008. júl. 28. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!