Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr Bartha Tünde nőgyógyászról...

Dr Bartha Tünde nőgyógyászról Debrecenben a Klinikán dolgozik írnátok róla pár sort? Mit lehet és mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
Most gondoltam hogy elmennék hozzá, mert sajnos a baba várat magára.Sok jót hallottam róla szeretnék érdeklődni hogy milyen a magánrendelése?Drágán dolgozik?
2009. dec. 22. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Évek óta Ő nőgyógyászom!Imádom!!!Tüneményes!Céltudatos csaj!Rengeteg dokim volt előtte!De én azt mondom,hogy nála nincs jobb!Bármit meg tudsz vele beszélni!Nem drága!Úgy tudom egy vizsgálat 5000,rákszűrés 100000(kb)!De a hozzáállása megfizethetetlen!!!:)))Úgyhogy keresd meg! 10 hetes kismami
2009. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia.

Remélem még visszajössz a kérdésemre.Szóval babát szeretnék már egy éve.Elég zavaros és hosszadalmas a történetem, de endometriosisom van bár nagyon kicsi azt mondták nem befolyásolja a teherbeesést és a hashártyán van, illetve volt egy méhen kívüli terhességem.Szeretnék elmenni hozzá mert sok jót hallottam róla.Az eddigi orvosokba folyamatosan csalódnom kellet.Tulajdonképpen a leleteimet vinném el hozzá illetve szeretném kikérni a véleményét.Ezért vajon sokat kér el?Bár gondolom azért biztosan meg akar majd vizsgálni is.Ha elmegyek hozzá megszeretem és összejön a baba szeretnék nála is szülni.Egy szülés mennyibe kerül nála,azt nem tudod véletlenül?

2009. dec. 22. 18:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírnád név szerint hogy pontosan kikben csalódtál?

Én Szeverényi Péterhez járok de nem tudom hogy maradjak-e nála.

2009. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az első válaszoló vagyok!Szerintem az első vizsgálat magánban 5000 körül van,ahogy azt írtam!Persze ha nem kell most rákszűrés!Hogy mennyi nála egy szülés azt nem tudom!Nem az a fajta ember akit csak a pénz érdekel,és csak a zsebét tartja állandóan,és egyébként nem érdekli mi van veled!
2009. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban lakom, de itt van egy kórház.Én ide tartozom nem Debrecenbe.Itt ahol lakom itt fáradtam bele a nőgyógyászokba.Most váltani akarok és Debrecenre gondoltam.
2009. dec. 23. 20:57
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves első.


Még remélem vissza jössz a kérdésemre.Én felhívtam a dokinőt de azt mondta hogy magán úton menjek, mert a szülőszobáról nem biztos hogy le tud jönni hozzám.Akkor ezek szerint csak magánban fog fogadni mindig.Mert ugye egy ilyen kivizsgálás nem egy alkalom,és remélem azért nem mindig magán úton akar fogadni.Na meg az sem mindegy mennyit kér szülésnél.Egy baba minden pénzt megér de sajnos most nem vagyunk a helyzet magaslatán ezért kérdezek ennyit az anyagiakról.


Köszönöm szépen a válaszaidat.

2009. dec. 23. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Hahóóó!Az első vagyok!Így igaz!Rengeteget van szülőszobán!Onnan meg nem nagyon tud kirohangálni!Tudom milyen ez az anyagi dolog!Én 5 évet vártam a babára!És rengeteg pénzbe volt!:(((Nekünk spontán sikerült ugyan,de tudom hogy nehéz!Én azt mondom keresd meg mindenképp Tündét!És majd meglátod!Nagyon remélem hogy hamar megoldódik a probléma!És olyan boldog lehetsz,mint most Mi!:)Nagyon szurkolok Nektek!Írj nyugodtan,ha kérdésed van!
2009. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy visszajöttél kedves első ha eljutok hozzá mindenképpen megírom erre a kérdésre.Most megvárom hogy ha megjön mindenképpen elmegyek hozzá úgy döntöttem.Bár remélem nem jön meg 9 hónapig:)Mégegyszer köszi.
2009. dec. 25. 13:26
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Tudom, hogy nagyon régen tetted fel a kérdésed, de szeretnék érdeklődni, mi történt azóta? Felkerested doktornőt? Segítőkész? Lett baba? :)


Most én is ebben a cipőben járok, hosszabb ideje próbálkozunk és nem jön a baba, most endokrinológus után nézek és a magánrendelőjében a leírás szerint van ilyen vizsgálat.

2017. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!