Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben Dr. Aranyosi...

Debrecenben Dr. Aranyosi János szülész-nőgyógyászról milyen véleményetek, tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Kértem tőle időpontot és kíváncsi vagyok, hogy nektek mi a véleményetek róla. Ez lesz az első nőgyógyászati vizsgálatom! 16 éves vagyok.
2010. jan. 4. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédom járt hozzá ő elégedett volt vele.
2010. jan. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én Demeterhez mentem volna a helyedbe, ő tuti jó
2010. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert Aranyosiról hallottál rosszat? Hát amúgy mostmár mindegy. Megvizsgál, bajom nem lesz tőle.
2010. jan. 4. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Demeter nagyon jo doki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Szia kérdező!


Én Aranyosihoz járok, és nem is mennék máshoz!!Nagyon jó, kedves és tapasztalt orvos!

Jó választás;)Nem fogod megbánni!

Majd írj, hogy mit tapasztaltál:)

2010. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Múlthéten, hétfőn írtam Aranyosinak e-mailt, hogy szeretnék köv. hét péntekre vagy szombatra időpontot.

Megírta, hogy pénteken délutános lesz, így nem adhat időpontot a magánrendelőjében, a szombat kialakulóban, és írjak neki jövőhét szerdán (13-án), akkor már tudni fogja, hogy hogy alakul a szombat. Meg is tettem.

Mai napig nem válaszolt. Telefonon kicsit félnék időpontot kérni, mert azt se tudom hogy kezdjek hozzá:D.

Talán jövőhéten ad időpontot.

2010. jan. 15. 23:05
 7/11 anonim ***** válasza:

nem kell parázni. Szépen felhívod és kész!


Jó napot kívánok Aranyosi doktor úrral szeretnék beszélni!

Bemutatkozol és mondod h időpontot szeretnél kérni, kivizsgálásra, vagy ha van bajod akkor elmondod neki és kész!

2010. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
igaz már egy éve volt, de kedves kérdező, ha még olvasod. Végül kaptál időpontot? Milyen tapasztalatod lett a dokival?
2011. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Végül felhívtam Dr. Sápy Tamást, aki korrekt volt, rendes és megértette úgymond a helyzetem, hogy első vizsgálat. Azt hiszem, amint felhívtam rá pár napra már adta is az időpontot, akadálymentes volt az egész.

Köszönöm az érdeklődésed! :)

2011. febr. 17. 12:28
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én női dokit választanék
2015. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!