Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt kimutathatja e a...

Ovu teszt kimutathatja e a terhesseget?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 18. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ovu tesztet szokták használni jósló tesztkánt. viszont ez nem készpénz, van akinek szépen erősödik napról-napra még sincs baba, van akinek hómező a teszt mégis pocaklakója van.


A lényege annyi, hogy kb. a 10. DPO-tól REGGELI ELSŐ vizeletből kell tesztelni, és ha napról napra erősebb a második csík akkor van esély rá, de az előbb leírtak miatt, egyáltalán nem biztos.


Nekem mutatta a lányomnál, aki most 4,5 éves, szerencsés voltam.


Egyetlen-egy teszt semmit sem ér :)


Szép napot :)

2014. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kimutatta Picurt, de igaza van az elsőnek, nem lehet biztosra venni az eredményt...

25 hkm

2014. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem nem jött be, pedig volt időm próbálgatni (évekig nem jött a baba)

minden menstruáció előtt erősödött, viszont baba soha nem volt.


fenntartásokkal kell kezelni, de van, akinek bevált, ez tény.

2014. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mennyi van egy dobozba?

Koszonom szepen a gyors valaszokat :)

Lottem el egy tesztet de negativ :( igaz... tudom korai volt de nm birtam kivarni :(

2014. ápr. 18. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát a Rossmanban az LH teszt, ami mártogatós 2000 Ft. és 4db van benne.

Én vaterásat használtam (használok) most is,35 db -ot vettem ebből 25db ovu teszt, 7db terhességi teszt 1750 Ft.


Első vagyok, kistesó projekten :)

2014. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gragutalok a kislanyodhoz. Hat mi sajnos tobb mint egy eve probalkozunk :( :( mar mindent kiprobaltam/probaltunk. Vizsgalatra ismegyek de ugy orulnek neki ha doki segitsege nelkul sikerulne a baba :( :)
2014. ápr. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!