Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van az, hogy ilyen sok...

Miert van az, hogy ilyen sok embernek ilyen nehezen jon ossze a baba?

Figyelt kérdés

Remelem csak rosszul jott le nekem eddig a kep a neten keresztul, de hogy lehet hogy ilyen sok fiatal no nehezen esik teherbe? Tudom, hogy atlagosan tobb honap, mire egy egeszseges no teherbe esik, de akkor is nekem ugy tunik ,hogy nagyobb azoknak a szama, akiknek nehezen jon ossze, mint azoke akiknek eleg hamar, elsore vagy nehany honap alatt osszejon.


Irhatnanak azok egy par biztato szot, akiknek elsore vagy nagyon rovid ido alatt osszejott a baba. A legtobb forumos oldalon az ember csak a rossz peldakat latja, ezekrol olvas es ez annyira elkeserito.


Mar nagyon szeretnek babat es mindig azon agyalok, mi lesz ha sokaig nem jon ossze. (Es probalok nem gorcsolni, de ez a sok negativ tortenet pesszimistava teszi az embert.)


Bezzeg aki nem akar gyereket, annak azonnal osszejon.... :(


Egy koltoi kerdes a vegere: Nem lehet, hogy a legtobb embernek eleg konnyen osszejon a baba, csak ezekrol nem nagyon hallani/olvasni? - Ugye altalaban a rossz hir gyorsabban terjed es jobban megmarad az emberekben.


2008. júl. 25. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Küldöm a gólyát.De olyan 3-4 év múlva kérem vissza.Nekem a lányom a 2., a fiam az 1.hónapban sikerült.Úgy hogy előtte gyógyszert szedtem, soha nem volt rendszeres a vérzésem, mégis.Úgyhogy hajrá!!!
2008. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi nagyon akartunk babát, állandóan azon görcsöltünk,hogy most végre esek teherbe. Mindig kiszámítottam a peteérésemet, akkor (is) szeretkeztünk, és minden mensi előtt tiszta idegbeteg voltam, hogy ugye nem fog megjönni. A nem várt előtt mmindig 3-4 nappal már vettem tesztet, aztán bőgtem, ha negatív lett. 5hónap után eljutottam odáig, hogy sza*ok rá, nem érdekel már az egész. Nem számolgattam a pém, akkor szexeltünk amikor jólesett, és lám a következő mensi már nem jött meg. Igaz 8hetesen elvesztettem a babám, de hát az nem emiatt volt. Én csak azt tudom tanácsolni, hogy nem szabad rágörcsölni, számolgatni, várni. Ő tudja mikor akar jönni, és minnél kevésbé görcsöltök, annál előbb fog. Sok sikert!
2008. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi a párommal nem terveztük a babát, viszont imádunk szeretkezni. Aztán allergiás lettem a gumira, a gyógyszerektől folyamatosan rosszul voltam, megszakítással szeretkeztünk, és most 22 hetes vagyok. Nagyon örülünk a babának, annak ellenére, hogy nem volt betervezve, és szerencsére a szeretkezéseink intenzitása sem változott. Egyszerűen élvezzétek egymást, már egy baba titeket is kiválasztott szüleinek.
2008. júl. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én jelenleg 29 éves vagyok. Már jó pár hónapja mi is dolgozunk a babaprojekten, de még semmi. Nekem annakidején azt mondták az orvosok, hogy az én korosztályomba tartozó nők 70%-át valamilyen szinten érintette a Csernobili erőmű robbanása, és a nők 30%-ánál meddőséget okozott. Bízom benne, hogy nem tartozunk közéjük. Megvizsgálatattuk magunkat, és elvileg szervi bajunk nincs, úgyhogy gőzünk sincs, hogy miért nem sikerült még, hiszen már tényleg mindenhogy próbáltuk. Sok sikert.
2008. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!