Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerült jókor együtt...

Ha sikerült jókor együtt lennünk (ma van pé) tegnap is és ma is vagyunk/leszünk együtt akkor a hő már másnap elkezd emelkedni vagy csak pár nap múlva? Ma reggel 37,6 volt

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:

hát sztem ez már magasnak számít, vagyis magasabbnak...

sztem már volt pé ezelőtt

2008. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Peteérés általában az utolso alacsony hőmérsékletű napon szokott bekövetkezni. Tehát a hőmérsékleti görbe emelkedése előtti napon. Hol méred a hődet, hogy ilyen magas? Vagy 36,6- akartál irni?
2008. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

jaajj bocsi, igen, 36.6-ot akartam írni. Bocsi.

Ha megfogant a baba akkor holnap reggel már magasabb lesz? A nyelv alatt szoktam mérni. Most du-ánra már 37,1 pedig nem nagyon csináltam semmit ma, mert ma nem dolgozom. Bár tudom hogy a reggeli a lényeges.

2008. júl. 25. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
szia erre a kerdesre en is nagyon kivancsi vagyok mert nalam is ugyan ez a helyzet.
2008. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A tankönyv szerint a pé az utolsó alacsony hőmérsékletű napon van, bár nálam pl. a pé utáni 5-6. napon szokott felmenni a hő, de szerintem ez a ritkább. Bár néhány hónapot elvesztegettünk, mire rájöttem, hogy a pé a 15-16. napon van, a hőm pedig csak a 20-22. napon megy fel. Szerintem próbálkozz ovu teszttel, abból pontosan látod, hogy mikor lesz, és ha a hőd a pozitív teszt utáni napokban emelkedik, akkor majdnam biztos, hogy volt pé.
2008. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mármint én úgy értem hogy ha teherbe esek akkor a reggeli hő ugyebár 37 felett van. ha nekem most 37,6 akkor a terhességnél a hőm fokozatosan fog emelkedni, vagy hirtelen nő meg?
2008. júl. 25. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:

a legelső válaszoló vagyok!!!Én nem is figyeltem, hogy 37,6 ot írtál...én 36,6 ra akratam írni, hogy magasabb...

és már szerintem akkor is volt pé-ed...nem feltétlen kell 37 fölött lennie e hődnek, lehet alacsonyabb is...és NAPKÖZBEN SEMMI KÉPPEN NE MÉLRJ!!!!nem jelent semmit!az számít amit reggel mérsz!Hidd el nekem régóta csinálom

2008. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
minden ciklus más!amúgy nekem egyszer hirtelen felugrik, máskor meg 3-4 nap mire megemelkedik a hőm pé után.
2008. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! A hőmérséklet emelkedésből csak az derül ki, hogy volt peteérésed. Hogy sikerült-e teherbeeesned azt majd csak az elmaradt mensi fogja mutatni. Ha elmarad a mensid és a hőmérsékleted is magas marad akkor van rá esély hogy babás vagy. Addig légy türelemmel, mást úgy sem tehetsz.
2008. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!