Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, hogy terhes...

Nagyon félek, hogy terhes vagyok, mert lefeküdtem a barátommal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

(16 éves vagyok)

19 hónapja vagyunk együtt a barátommal és már eljött az ideje a szexnek. Megis történt nagyon fájt és nem tudom, hogy miért fájt a hasam alsó részén és hányingerem is van. Védekeztünk és nem is ment el bennem. Lehet, hogy terhes vagyok?Az első együttlét miatt fog késni a menstrációm?Mitől van hányingerem?Nyugtassatok meg!


2007. okt. 14. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Nem írtad kb mikor volt az együttlét, mióta késik a menstruációd és hogyan védekeztetek. Mert ha naptár vagy megszakított módszerrel védekeztetek akkor elvileg lehetsz terhes. De ha használtatok gumit vagy tablettát esetleg kupot, és jól használtátok, akkor nem hiszem hogy terhes vagy. De, hogy semmi adatot nem írtál így nehéz megmondani.
2007. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalom miatt késhet a menstruációd akkor is, ha nem vagy terhes.Hányingered lehet az idegességtől is. A hasad alsó részén valószínűleg azért fájt, mert nem voltál eléggé ellazult, és felizgult állapotban. (Legközelebb simogassátok egymást, bújjatok össze és így kedveskedjetek egymásnak SOKÁIG és csak akkor hatoljon be a párod, ha már Te is nagyon vágysz rá, akkor is óvatosan, lassan, ha nem megy, várjon, és kezdjétek újra.) Tényleg jó lenne tudni, hogyan védekeztetek, hogy teljesen megnyugtató választ írhassak.
2007. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, kiegészítve hogy ha kétségeid vannak, vegyél egy tesztet és csináld meg. Nagyon megnyugtathat, ha negatív lesz!

Ha megfelelően védekeztetek, nem hiszem én sem hogy terhes vagy.

A fájdalom ellen pedig használhattok sikosítót is, hátha az is segít, de a nyugalom és teljes odaadás a legjobb megoldás.

EGy szemernyi félelem és fenntartás se legyen, tehát a védekezés valóban megfelelő legyen, akkor nem lesz gond.

2007. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!