Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma hajnalba mértem a hőm...

Ma hajnalba mértem a hőm 36.5, (4óra) visszaaludtam 7 kor megint mértem 36.7. Most akkor melyik a jó?

Figyelt kérdés
Mensi elött vagyok 1 héttel,de nem kéne hogy megjöjjön!
2008. júl. 25. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:

mindenképp az a jó, ami közelebb van ahhoz az ébredési időponthoz, amikor fel szoktál kelni...ezt én is eljátszottam párszor, és rájöszoktam arra, hogy ha fel is ébredek korán erőltetve is de visszalaszok, hogy mindíg ugyen abban az időben mérjem

ha kb minden nap 7-7:30 körül méred, akkor a 36,7 a jó...:)

2008. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocs, hogy 3x ment el:O:O
2008. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!Na most az a baj hogy soha nem tudom egyidőbe mérni mert a munám nem engedi de mindig ébredés után.Mult héten szabin voltam 7 óra fele mértem, a héten 4 kor kellet kelnem(kereskedelem)és akkor mértem.Ezért nem tudom hogy mi van!De szerintem is a 36.7 a jó legalább is én is azt írtam be!
2008. júl. 25. 15:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi," munkám nem engedi":))))
2008. júl. 25. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem akkor ír egy átalghőt

pl ma 36,6 ot...nem tudom...ez így sajna már nem lesz pontos....

2008. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ezert jobb inkabb az ovulacios teszt, a homerozes nagyon befolyasolhato mar csak ebbol is latszik. Hat meg ha az ember megfazik vagy ilyesmi es hoemelkedese lesz, mar "teves" lesz az eredmeny.
2008. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!