Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor a hőmérős módszer...

Most akkor a hőmérős módszer segítségével mikor lehet teherbe esni? Ha lent van a hő, vagy ha már fent van? És ha már fennt van, akkor nem lehet teherbe esni?

Figyelt kérdés

Akkor most már tényleg nem értem.

És ha nekem nem megy 37 fok fölé, de megemelkedik akkor mi a helyzet? Segítsetek kérlek nagyon szeretnénk már babát.Köszi.


2008. júl. 24. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

elméletileg ha felmegy pár tized fokot,akkor van peteérés, akkor kell a napokban együtt lenni, ha fönt marad akkor valószínű sikerült a terhesség, mert a mensi előtti napokon, egyébként leesne .

37 fölé semmiképp sem kell menni , mert az már hőemelkedés.

ha a normál hőd pl 36 fok akkor peteéréskor kb 36,4-36,6 körüli.ha ennél többet emelkedik, akkor már mást is jelezhet, pl náthát-.

2008. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Vannak ezen az oldalon olyanok, akik azt mondják, hogy hőemelkedésnek kell lennie. Én emiatt paráztam, mert max 36.8-36.9 fokot tudtam "produkálni", és nem értettem, hogy nekem miért nincs "hőemelkedésem". 36.3- ról ment 36.8-ra akkor ez jót jelent? Mégegyszer köszi a választ.
2008. júl. 25. 07:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h 37 fölé kell menni. DE ha neked alapban jóval alacsonyabb, akkor tényleg csak elég pár tizeddel ha feljebb megy. Egyébként hol méred?
2008. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

36,3-36,8 ra ez tökéletes. Itt volt péd. Nekem sem megy soha ill nagyon ritkán hét fölé, pedig nálunk családi vonás hogy az alaphőm napközben 37-37,1. ez a normális. Tehát nem gond ha nem megy 37 fölé ez egyénfüggő. Nekem eddig nem sikerült a baba, de a ciklusom normális. Már doki is megerősítette. És lh tesztet is nézek. Mégis ritka hogy 37 vagy afölé menjen.

Sok sikert

2008. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tökéletesn működik a hőd! Nekem is alacsonyabban mozog és az normális. 36,8-nál nem megy feljebb. Alapban meg 36,2.

Már van egy gyerekem, de hőemelkedésem nem volt.

2008. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hónaljban mérem. Köszi a válaszokat. Ha tudok valamit, majd jelzem.
2008. júl. 28. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!