Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Megfáztam?

Mi lehet ez? Megfáztam?

Figyelt kérdés

Az ovu szerint vasárnap hétfőn vagy kedden volt pém. A hőm a vasárnapot igazolja inkább. Ki is használtuk. A kérdésem az, hogy ma reggel hihetetlen megugrot a hőm. 37,1-re ez nálam 0,5 tizedet jelent. Hulla vagyok és egész nap úgy érzem lázas, de megmérem és a hőm teljesen normális.

Mi lehet ez? A petefészkem is még mindig fáj a pé óta. Felfáztam volna?


2008. júl. 24. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajna segíteni nem tudok, mert nálam is ez a helyzet, és tanácstalan vagyok. Nekem a hétvégén kellett lennie a pé-mnek, elvileg. De a hőm lent volt. 36.4. Most 37.1, feszül a hasam, és szétszakad a mellem. A méhem azóta is szurkál. Nem hiszem, hogy felfáztál, hacsak nem csíp, ha pisilsz, vagy erős pisilési inger mellett is csak épp, hogy csordogál. Van ilyen tüneted? Ha nincs, nem ez a gond. :-)

2008. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sokat járok pisilni az tény, de sokat is pisilek mintha órák óta nem voltam volna wc-n. A kismama.hu-n megnéztem és az holnapra adja a beágyazódást. De az még csak a 6. napom lenne a pé napjával együtt. Az nem 7-10 nap?

Szorítok Neked...

2008. júl. 24. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha vasárnap voltatok együtt, és akkor megtermékenyültél, akkor 4 napos, de a beágyazódás 8-12 napig tart általában. Elvileg azt még nem érezheted. Hát, ez sem segített. Bocs.

2008. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még mindig én! :)

Hát, lehet beágyazódás, azért számold bele, hogy mindenki más. Neked lehet hamarabb van! :-) Szorítok neked én is! Mi nem voltunk együtt pé-kor, csak ciklus elején...szóval én esélytelenebb vagyok. :-(

2008. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és a sok pisilés az jó jel! Az jelenthet babásodást! Még mindig én. :-)
2008. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szorítok Neked. Majd azért írd meg hogy mi volt...
2008. júl. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!