Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom még, hogy terhes...

Nem tudom még, hogy terhes vagyok e vagy sem pénteken nem kellene, hogy megjöjjön. Ma eléggé megfáztam ez rossz hatással lehet az esetleges terhességre?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a megfázás nem, csak ne legyen rosszabb, hogy ne kelljen antibiotikumot szedned. Igyál sok citromos teát, esetleg vegyél be vitaminokat, és hamar kilábalsz belőle.:))
2010. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mielőtt megjön, akkor szoktam a leghamarabb megfázni, és megbetegedni, mert akkor van a szervezetem a legjobban legyengülve. De nálad ne így legyen, hátha babás vagy! Mindenesetre gyógyítsd magad mindenképp!
2010. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, sosem fogom elfelejteni azt amikor babás lettem, mensi előtt pár nappal nagyon náthás lettem, fájt a fejem is és egész nap feküdtem, orrot fújtam , teáztam, lázcsillapítót is vettem be,hasam is ment, három nap fekvés után kezdtem magamhoz térni egy kicsit..akkor az egyik pisilés után észre vettem, hogy véreses a papír..na gondoltam, ennek a hónapnak is annyi..meg fog jönne, de másnap meg nem volt semmi és utána sem, akkor vettem egy tesztet és pisiltem egy szép pozitívat:) nem is gondoltam volna ,főleg mivel semmilyen tünetem nem volt, csak ez a hirtelen jött náthás akármi és még annyi, hogy érzékeny lett az ínyem, de nem volt hasszurka meg semmi..szóval szerintem ne aggódj.Pihenj, teázz, citrom, gyümölcs.
2010. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!