Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetetlenül fáradékony...

Hihetetlenül fáradékony vagyok, de nem tudom hogy ez egy lehetséges baba, vagy csak ennek a bolond időnek tudható be. 2 napja késik. Lehet hogy sikerült? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Peteérés utáni napon voltunk együtt a párommal, majd utána alkalomszerűen 2-3x még a hónapban. Ennek 2 hete már. Hihetetlenül fáradékony vagyok, de nem tudom hogy ez egy lehetséges baba, vagy csak ennek a bolond időnek tudható be. 2 napja késik... Várjak még, vagy teszteljek? Ennyi idő után mindegy már hogy reggeli vagy nem reggeli a teszt? One step tesztem van itthon... az jó?
2008. júl. 24. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap reggel az első vizeletből tesztelj! Szorítok!
2008. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. júl. 24. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, h mi lett. .)
2008. júl. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj! Más tüneted nincs?
2008. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Más nincs... de ez a fáradékonyság durva... reggel 10-11-ig tudok aludni, és utána is legszívesebben visszadőlnék.. egész nap csak fekszem, és este is már 8-9 körül aludni tudnék. Hja meg az étvágytalanság, ami a legeslegkevésbé sem jellemző rám... csak azért eszek ebédet mert tudom hogy kell... amúgy egész nap ellennék egy teán...
2008. júl. 24. 14:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha holnap reggelig se jön meg, tényleg tesztelek... de semmi jelét se érzem h meg akarna jönni...
2008. júl. 24. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ezek a tünetek voltak és vannak is. Szóval tesztelj! És írd meg mi lett!
2008. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A teszt negatív... :( Szóval csak késik... én meg csak lusta vagyok, azért alszok annyit...
2008. júl. 25. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!