Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges terhesség előtt...

Lehetséges terhesség előtt nagyon erős mellfájás?

Figyelt kérdés
Nekem mindig fáj mensi előtt a mellem, már egy héttel. Lehet, hogy csak a hormonjaim szórakoznak, de most iszonyatos. Már múlt héten is fájt, de ezen a héten már elviselhetetlen szinte. És még csak jövő hét szombaton kell megjönnie(nem kellene). Már éjszaka is felkelek rá, és akkor is fáj, ha háton alszom. Fáj a hónom alatt is, és a bimbók olyan furán, belülről fájnak, mintha égnének, és néha nyilal is bele. Én nem tudom, h. babás vagyok-e, csak kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra. A hasam is feszül már kb. egy hete, és szurkál. :-)
2008. júl. 24. 11:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, terhesség esetén, csak ugye az később derül ki, szóval volt valakinek ez az első tünete?
2008. júl. 24. 11:53
 2/5 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a bal jóval nagyobb, mint a jobb. Eleve is nagyobb, de most! És nagy csomók vannak benne megduzzadva.
2008. júl. 24. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat, nekem nem voltak csomoim, de az teny, hogy menzesz elott nekem is fajtak a melleim rendszeresen, aztan amikor terhes lettem (meg nem tudtam rola, elvileg volt hatra 1 het a menzeszig) allatira elkezdtek fajni, annyira, ahogy elotte meg soha. Na ebbol gondoltam, hogy itt lehet valami, aztan amikor nem jott meg, akkor mar 90%-ig biztos voltam, hogy terhes vagyok :).
2008. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válasz! Én úgyan így érzek most! :-)
2008. júl. 25. 07:09
 5/5 anonim válasza:

sziasztok,

nekem van egy gyerekem, amikor vele terhes lettem ez volt az első jel - a mellfájás

már nem emlékszem, pontosan mikor, de nem sokkal a teherbe esés után már jelentkezett

most nagyon szeretnék ismét terhes lenni, épp feszülnek a melleim már vagy 3-4 napja de még egy hetem van... már mindent elolvastam itt de mindenki mást mond :D

drukkolok neked!

2008. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!