Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gábriel ovulációs teszt jó...

Gábriel ovulációs teszt jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni ovulációs tesztet, de nem tudom, hogy melyiket vegyem! Hallottam a Gábrielről! Az érdekelne, hogy volt-e valakinek negatív, vagy pozítiv tapasztalata ez ügyben!? Várom a válaszokat!
2008. júl. 24. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Nekem volt pozítiv tapasztalatom vele, a kimaradás napján lett pozítiv. Most már 22 hetes vagyok. Sok sikert!
2008. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a Gabrielről konkrétan nem tudok semmit,de én a dm-be vettem egy ovulációs tesztet és nagyon jó. 2500 forint és corax vagy hasonló a neve, most nem jut eszembe:) általában jók ezek a tesztek, csak figyelj arra,hogy kazettás legyen, mert azok jobbak.
2008. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én Gábriel tesztel estem teherbe ma már 10 hetes a picikém.Szerintem nagyon jó a teszt.
2008. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon rendesek vagytok és hogy bíztattok! Már régóta szeretnénk picit, és úgy dönöttem, hogy ezt még megpróbálom, aztán irány a doki! Még 1x köszönöm lányok! A babákhoz sok sikert és boldog babavárást kívánok! Azt hiszem én is veszek egy ilyen Gábriel tesztet! :):):)
2008. júl. 24. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én két hónapja használom ezt a tesztet. A múlt hónapban sajna a pozitív napi együttlét kimaradt. De szerintem jó. Most épp a csodát várom. Ezen a héten 2 pozitív és a következő negatív napot kihasználtuk. Már most azt mondom hogy jó mert pé van azt mutatta, tehát félig már megnyugodtam.


Sok sikert

2008. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!