Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hiszem abbahagyom. Kinek...

Azt hiszem abbahagyom. Kinek van rossz tapasztalata az ovulációs tesztcsíkokkal?

Figyelt kérdés

Most szerettem volna kipróbálni, elsőként vettem kazettásat, aminek minden darabja értékelhetetlen. Már gyógyszerész is megállapította. Még nem vittem vissza...

Vettem papírcsíkos tesztet, ami gyönyörűen meghozta a halvány második csíkot.


Viszont még nem volt hasonlóan erős csík, pedig az ultrahangon is kimutatták, hogy vannak szép érett tüszőim, mi több, a hőgörbém is erről árulkodik, tegnap pedig majd kiszakadt az alhas két oldala.


Ugyanakkor nincs tojásfehérje nyákom.

Csalódtam a tesztben vagy legalábbis nem értem.


(Clostis hónapom volt, tegnap kaptam Choragon tüszőrepesztőt)


2009. jún. 13. 14:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy velem van valami baj?
2009. jún. 13. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az LH hormon mennyisége a szervezetben nem állandó, hanem a napon belül is hullámzó mennyiségű. Ha pont egy hullámvölgybe tesztelsz bele akkor a teszt eredmény megtévesztő lehet. Én úgy gondolom, hogy arra támaszkodj amit a doki mondott, az a biztos amit ő látott az ultrahangon.
2009. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem minden rendben van! Illetve úgy értem a dolgokkal, amiket leírtál. Ha megkaptad a tüszörepesztöt, az nem azt jelenti, hogy rögtön PÉ-d lesz. Biztos mondta a dokid is, hogy pl. a következö 4 napon át próbálkozzatok vagy valami hasonlót. A tesztet (nekem is a papircsíkos volt) pedig késö délután vagy kora esti órákban érdemes kipróbálni. Egy halvány csík jelentheti, hogy az LH felmenö ágát találtad el. Ha holnap is halvány, akkor pedig a lemenö ág.

Figyelgesd tovább magad, az utolsó nap, amikor nagyon érzed a petefészked, azután következik be a tüszörepedés. Persze most kérdezed, honnan lehet tudni, melyik az utolsó nap. Megfigyelés alapján - pl. nekem 5 napon keresztül (különösen esténként) szurkált a petefészkem.

Sok sikert neked is!!!

2009. jún. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én évekkel ezelött feladtam ezekkel a csikokkal a csatát. Nekem volt egy fajta, ami soha nem volt +, pedig egyszer terhes lettem (sajnos elvesztettem a babát). Aztán egy másfajta pedig mindig + volt...bármikor. Mindig érzem a peteérésem és eddig az összes vérteszt is igazolta, hogy minden hónapban van. Szóval én sem tudok mit kezdeni velük. Inkább megismertem a saját testem, figyelem a jeleket.
2009. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van és mindenkinek, de az itteni olvasgatás vitt arra csupa jó vélemények után, hogy megpróbáljam.

Eggyel több ok, amiért stresszelhetem magam.

Teljesen igaz...

2009. jún. 13. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét gyerkőcöm előtt próbálkoztam ezekkel a csíkokkal, de így jártam én is, volt egy fajta amelyik szinte mindig pozi volt és volt egy olyan amelyik meg sose..

én mondjuk nem éreztem peteérést egyszer se..

a második baba 8-9 hónap után se akart összejönni, akkor kaptam clostit,. a második hónapban terhes lettem,. de akkor sem éreztem semmi tojásfehérje nyákot, meg ovu fájdalmat stb...

szóval sztem csak plusz stresszt jelent, nem beszélve az anyagi oldaláról, hsizen tényleg nagyon hullámzó az LH szintje és sok napig, több napszakban is kellene nézzed, de azt meg ki bírja hónapokig anyagilag???

2009. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen. Csak azt tudom, hogy neked is igazad van. Tanulópénz volt, de ezekről a "hátrányokról" itt nem igazán olvastam, s így megtévesztő.

Mindegy.

2009. jún. 13. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én one step ovu tesztet használtam és már az első hónapban sikeresen teszteltem.

12 hetes kismama

2009. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!