Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik esetén milyen vizsgálat...

Hannababy kérdése:

Lombik esetén milyen vizsgálatokra van szükség? Hány embriót helyeznek vissza!?

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem pontosan, de AIDS teszt és belgyógyászati vizsgálat biztosan kell. Altató orvossal kell konzultáni. Vérvétel, hormon. Párodnak is AIDS teszt, sperma vizsgálat. Most hírtelen ennyi jut eszemben.

Az hogy hány embriót helyeznek vissza több mindentől függ. Hány embriód lesz, hanyadik beültetés, stb.

Nekem 3-at ültettek be és 3-as ikreket szültem!

Sok sikert nektek!

2014. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :-D
2014. márc. 24. 15:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk még friss az "élmény", a BMC-ben kértek:

- mindkettőnknek nagylabor, szerológia (HIV, hepatitis, rubeola, varicella zoster, toxoplasma)

- nekem 3. napi vérvétel, AMH, méhtükrözés (vagy HSG vagy HyCoSy, de ha tuti lombik lesz akkor elég csak a méhtükrözés mert átjárhatóságot fölösleges nézni), mell-UH

- ill. a pasinak spermiogramm, ez nálunk kimaradt mert eleve azoospermiával mentünk fagyasztott hereszövettel lombikozni.

2014. márc. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és én 3 embriót kaptam vissza ötnaposan, ált. 2-3-at ültetnek vissza.
2014. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Félék és kétségbe vagyok esve...de remélem minden rendben lesz.
2014. márc. 24. 17:09
 6/12 A kérdező kommentje:

Előjgyeztek a Kaáliba és most megyünk majd először a vizsgálatok eredményeivel.

A vizsgalatokat ráérek akkor közvetlenül előtte elvégeztetni?

2014. márc. 24. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Ott elfognak mindent mondani.
2014. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, én semmit nem csináltattam meg mielőtt a meddőségibe mentem. Ők azért vannak hogy elmondják milyen vizsgálatok kellenek, és meg is csinálják azokat. Van ahol nem is fogadják el a máshonnan hozott eredményeket. Szóval szerintem türelem!
2014. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Még csak annyit,h az első konzultáció után mennyi idö míg elkezdjük ?

2014. márc. 24. 17:38
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja már a meddőségibe jártam kezelésre mert endometriozisom van. Onnan irányítottak a Kaáliba ott meg kaptunk 1idöpontot.
2014. márc. 24. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!