Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha lenne pozitív tesztem,...

Ha lenne pozitív tesztem, mikor menjek először dokihoz?

Figyelt kérdés
Írtátok itt, hogy 5 hetes terhesen még nincs szívhang, és nem érdemes, csak 7 hetesen menni, de... azért ajánlatos poz. teszt után menni nem?! Azért hogy ha van valami gond, akkor kiderüljön? Én holnap csinálok tesztet. 2 napja késik.
2008. júl. 23. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Én annak ellenére,hogy tudtam terhes vagyok kb 3 nap után csináltam tesztet ami poz. lett. Aztán vártam 1 hetet és csináltam még egyet. Kb 3-4 hetesen mentem dokihoz. Valahogy így.
2008. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem már végre nekem is lesz poz. tesztem! :)
2008. júl. 23. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már 30 hetes terhes vagyok. mikor megtudtam hogy a teszt pozitív lett mindjárt elmentem dokihoz (6 hetes voltam). semmi veszteni valód nincs, már akkor meg lehetett állapítani a terhességet és hogy van szívhang.
2008. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy megtudtam, 2napra rá, az első szabadnapomon mentem a dokihoz. 5-6 hetes lehettem, szívhang nem volt, de megerősítettek a babában. Én nem tudtam volna várni..
2008. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hetesen mentem először, akkor lett pozitív a tesztem (2 napja késett), de a doki még semmit nem látott. Visszarendelt egy hét múlva, akkor már egyértelműen látható volt a petezsák, és 5 hetes terhességet állapított meg.
2008. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!