Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja full pozitív az ovu...

5 napja full pozitív az ovu tesztem! Ez hogy lehetséges? Valaki tudná rá a választ?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 11:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felteszed a görbédet, ha van?
2011. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos nem vezetek még, de ha megjön ebben a hónapban, akkor majd elkezdem. Remélem nem jön meg. Ovu tesztelni is most kezdtem előszőr, a ciklusom 13. napján kezdtem, és ma a 17.-en is full pozitív. Kicsit meg vagyok ijedve, hogy ez most mi lehet. Nem tud megrepedni a tüsző talán? Igaz szombaton volt egy negatív is, de azóta megint pozitív. Az E vitamin és a folsav nem befolyásolja az eredményt ugye?
2011. szept. 13. 12:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja. Szerintem nem tud megrepedni a petesejt, csak próbálkozik. Vagy esetleg két petesejted érik e hónapban? Hány naposak a ciklusaid?
2011. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
megrepedni a tüsző - bocsi elírtam :)
2011. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nagyon változó. 3 hónapja hagytam abba fogamzásgátlót, az első rendes vérzésem 26 napra jött meg, a második hónapban meg spontán vetélés az 50. napon, azaz aug 28-án. Nem kellett műtéttel befejezni, azt mondták, hogy ezt a szervezet rendes menzeszként fogja fel. Lehet, hogy több tüsző érik egyszerre? Fájdogálnak a petefészkeim, de nem vészesen.
2011. szept. 13. 12:29
 6/13 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok még. Tapasztalatok?
2011. szept. 13. 15:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a PCOS-oknak szokott állandóan pozitívat mutatni az ovu teszt! Járj utána,nem jó ha elhanyagolod!
2011. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs PCO-m, voltam orvosnál, néztek ultrahangon is.
2011. szept. 13. 15:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!Milyen fajta ovu teszted van?Egyébként ne aggódj,mert nekem a múlt hónapban 6 napig volt folyamatosan és azért,mert uh láttak 3 megérett tüszőt,ami mind megrepedt!Sajnos baba nem lett belőle!
2011. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ó nagyon sajnálom, talán majd legközelebb. Facelle-t vettem, és megint csináltam egyet, megint pozitív. Fájnak a petefészkeim.
2011. szept. 13. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!