Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek terhességre...

Lehetnek ezek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés

3 napom van a nemvártig. Múlt hónapban már 1-1,5 héttel előtte PMS tüneteim voltak (nagyon érzékeny mell, görcsölgetés, derékfájás, állandó álmosság). Most meg semmi...pár napja reggelente émelygek, ma pedig már szinte egész nap, sokszor megszédülök, hasam szurkálgat, nagyon enyhén görcsölget, nem is mondanám fájdalmasnak, még kellemetlennek se kimondottan, csak érzem. A mellem már kb 1-1,5 hete nagyobb, párom is megjegyezte, hogy teltebb, és én is láttam. Holnap reggel tesztelek egyet kíváncsiságból.


Mik a tapasztalataitok? Számíthatok babára? Én úgy érzem igen, de párom szerint nem vagyok az, mert múlt hónapban totál azt hittük, aztán mégse. :) Most nem merek már neki semmit mondani, majd csak a pozitív tesztet nyomom az orra alá. :)



2014. márc. 21. 17:10
 1/6 anonim válasza:
Szia! szerintem simán lehet baba, de azért ne éld bele magad, mert utána még nagyobb a csalódás.. Én tudom, 3 éve próbálkozunk.. Olyan érzések amiket írtál nekem is vannak, olyan szúrkáló, érdekes érzések, nem igazán olyan mint a menzigörcs, hanem olyan másfajta.. Nekem már 2 napot késik is, de én sem merem beleélni magam, inkánn arra számítok hogy megjön, aztán legfeljebb kellemes meglepi lesz ha mégsem.. Drukkolok neked!! :)) A tünetek pedig szerintem nem húzhatóak rá mindenkire, a barátnőm pl azt mondta neki a melle mikor terhes lett a 16-dik hétig nem nőtt semmit, majd csak utána, szóval szerintem ez mindenkinek más.. Remélem baba lesz nálatok is meg nálunk is!! Majd írd meg ha teszteltél.. :)))
2014. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszod! :) Sajnos a ma reggeli tesztem negatív. :( Kissé el vagyok keseredve...remélem hétfőn vagy kedden, ha tesztelek, az már pozi lesz...ma reggel, mielőtt a tesztet csináltam volna, nagyon hányingerem volt, még öklendeznem is kellett egyet, pedig nem görcsölök rá a babára, nem is izgultam a teszt miatt...szóval nem tudom, és egész nap émelygek. :( igazából ez még csak a 2. próbálkozós hónapunk, úgyhogy nem vagyok elkésve, és fiatalok is vagyunk (én most leszek 24, párom meg 25 éves) ezért nem is beszélem be magamnak, meg nem görcsölök rá, ezért is nem értem a tüneteimet. :(

2014. márc. 22. 19:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, 2 részletben gépeltem le a szöveget, és kihagytam amit akartam, nagyon drukkolok neked, hogy baba miatt késsen! 3 év nagyon hosszú idő. :( Nem voltatok kivizsgálásokon? Én tuti már bekattantam volna ennyi idő alatt. :(
2014. márc. 22. 19:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Végül mi lett veled? :)
2014. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Azóta még semmi, egészen a mai napig (úgy néz ki). A kérdésem után megjött 2 hét késéssel. Nagyon kevés volt, 3 napig tartott és nem is volt rendes...aztán hagytam az egészet, nem teszteltem. Ma reggel poénból ellőttem egy tesztet, de nem foglalkoztam vele, aztán elmentem dolgozni. Párom szólt nekem délután, hogy mikor a fürdőben járt, meglátta a tesztem, és hogy 2 csík van rajta. Mondom ne hülyéskedj, pontosan írd le, hol és milyen csík. Mondja, hogy a tesztcsík mellett, ugyanolyan, csak halványabb, de rózsaszín színe van, csak nagyon nagyon halvány, szinte alig látni. Hazajöttem, és nem hiszek a szememnek, halványan, alig kivehetően, de ott a második csík! :) Holnap reggel csinálok még egy tesztet, nagyon izgulok, remélem baba! :)

2014. ápr. 25. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az lesz, már a kevesebb menstruációból is lehet erre következtetni. Gratulálok! :))
2014. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!