Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek higyjek, a testemnek...

Ketteske kérdése:

Kinek higyjek, a testemnek vagy az ovu tesztnek?

Figyelt kérdés
Pár napja volt ovus fájdalmam és tojásfehérjés folyásom, de a teszt nem jelzett semmit. Nem sexeltünk, mert most az a taktikám, hogy 5 napig várunk, és az ovu napján sexelünk, hogy a legjobb formájukat hozzák a spermák. Ovu teszt szerint még mindig semmi, folyásom kezd krémes lenni...lecsúsztunk?
2009. dec. 15. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges.


Az ovuteszt sem 100%. Az Lh hormon csúcsát méri, de az csak egy-két óra egy nap, délután-estefelé. Lehet, hogy épp nem találtál bele, azért lett negatív a teszt.


Viszont ha krémes lesz a folyásod, akkor még nem biztos, hogy lecsúsztatok róla. Sok nőnek - köztük nekem is - akkor van ovulációja, amikor a tojásfehérjés folyása elkezd krémesebb lenni.

2009. dec. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én inkább az ovu tesztet javasolnám! Én azért csúsztam le róla mindig, mert a tojásfehérjés nyákot néztem és akkor szeretkeztünk a párommal. Aztán el kezdtem hőmérőzni + ovu. tesztelni és akkor rájöttem,h nekem az ovuláció előtt 4-5 nappal szokott lenni tojásfehérjés nyák és nem akkor, amikor tüszőrepedés van. Ezt a hőm és az ovu teszt is bizonyította és így sikerült!

21+2 hetes km.

2009. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettetek, köszönöm szépen.
2009. dec. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!