Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párommal a vízben petting...

Ha a párommal a vízben pettingeltünk, és el is ment a vízben attól teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
úgy tudom, a spermiumok elpusztulnak vízbe érve, ez ugye így is van?
2008. júl. 22. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Hát szerintem nem eshettél teherbe... de nem vagyok benne biztos.
2008. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
37%
sajnálom,de tévedsz :P
2008. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
37%
Nem hiszem! Gondolom meleg vízben voltatok és a nagyon melegben a spermák nem életképesek vagy nagyon lassúak, és csak petting volt:) A barátommal mi már csináltuk úgy, belém is élvezett de nem lett semmi baj. Nyugi...:)
2008. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem így van.

A harmadik válaszra: ezt hívják marha nagy mázlinak, de semmiképp nem védekezésnek.

2008. júl. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Mármint egy vízben ültetek, álltatok és ő belement a vízbe. És attol lehetsz e terhes? Hát ha így gondolod akkor szerintem szinte lehetetlen. Hacsak nem a hüvelyed elött ment el.
2008. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kb.100 ilyen vizes kérdés van már itt!ha beírod a keresőbe akkor találsz egy párat!egyébként minek élvez a vízbe,ha nem tudjátok hogy terhes lehetsz e ettől?
2008. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! én is így tudtam, ezért is kezdtünk bele...és utána én hamar ki is jöttem a vízből. csak megnyugtatásképpen kérdeztem rá, mert (utolsó válaszoló:) keresgéltem ezen az oldalon hasonló jellegű kérdéseket, és nem voltak túl megnyugtatóak az ott írt válaszok, igaz, azok az akciók némileg el is tértek a mienktől...mégegyszer köszi:-)
2008. júl. 23. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!