Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 honapja minden nap ell....

3 honapja minden nap ell. örzőm az ov. Mikr. koppal a peteérést, de semmi! Teljesen kivagyok. Miért?

Figyelt kérdés
Az ov.teszcsik se mutat semmit!!!Hetente csinálok egyet,de semmi!!!!Miért????S.O.S!!!
2008. júl. 22. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Sajna nincs peteérésed!Irány a nődoki,ő majd felír Neked valamit,amitől úgy fognak érni a petéid,hogy csak na.Szorítok,hogy minden oké legyen nálad!22 hetes kismami
2008. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
A mikroszkópra nem esküsznék.De hogy az ovi teszt se?Érthetetlen!!Én is azt mondom,hogy orvoshoz kell fordulni de gyorsan!
2008. júl. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Te még a saját nevedet is rövidíted? Már bocs, csak full idegesítő, hogy a szavak közepéig rövidítesz, aztán írod tovább a szót.
2008. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

A mikroszkóppal az a baj(egyébként hatásos) , hogy nem mindenki jön rá hamar hogy mit is kéne látni. Én is soká jöttem rá, hónappok kellettek.

Az lh teszt amit hetente csinálsz ot az a gond, ha hétfőn csinálod meg negatívra és kedden kezdődik a pé akkor a következő hétfőre már megint negatív lesz mert elmúlik.

A legjobb lenne, ha kicsit utána számolnál,hogy mikor lehetne péd,mondjuk 28 napos ciklus esetén kb a 14 napon, de lehet előbb v később is, ezért akkor kellene a 11 naptól kétnaponta vizelettesztet csinálni (ovutesztes),mert ha az első napnegát látsz, második nap kezdődik a pé és csak a 3. napon tesztelsz és poz lesz akkor elég, ha akkortól együtt lesztek a pároddal és gazdaságos.

Tehát a mensi utáni 11. naptól kb kétnaponta nézd az ovutsztet, ha akkor is nega végig , akkor sajnos én is csak azt gondolhatom, hogy nincs péd és menj orvoshoz.

2008. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1-s:Orvosnál már voltam,de azt mondta,hogy még várjunk a hormon kezeléssel,mivel szív és vese beteg vagyok.Már volt kivizsgálásom és azt mondták,hogy minden oké!!!Ezért nem értem,hogy mi lehet a baj???!!!
2008. júl. 23. 06:41
 6/10 A kérdező kommentje:
2-s:A mikroszkoppal tény,hogy gondban vagyok a látottak miatt,hogy pontosan mit is kell észrevenni rajta,de a teszt állitolag 100%os eredményt mutat vagy tévedek????
2008. júl. 23. 06:44
 7/10 A kérdező kommentje:
4-s:Azt mondta a barátnőm,hogy az lh teszt kb 6 napig jelzi az ovulációt.Ha elötte-utána(3-3 nap) csinálom,akkor halványabb ha pont akkor,amikor érés van nagyon erős vörös a csík!Ez igaz???Én minden hét szerda reggel csinálom,de eddig soha semmit nem mutatott!!!
2008. júl. 23. 06:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én az ovuteszt mellett mérem a hőmérsékletemet már 3 hónapja. Az egyik hónapban a 11. napon mig a másik hónapban a 13. napon van a peteérésem. Ezt az ovuteszt is igazolja. Az ovu tesztet ne hetente egyszer használd hanem egymás utáni napokban. És ne reggel tesztelj hanem délután, és tesztelés előtt kb 2 órával ne igyál sok folyadékot.
2008. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem jól csinálod az ovu-t! 10. naptól mindennap, kb 17.-ig, midig este! Olvasd el a tájékoztatót!!!!
2008. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és legföbb,hogy segítettetek!!!!


Pusy,Ancsy

2008. júl. 23. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!