Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom a mensim,...

Szombatra nem várom a mensim, hiszen baba projekt van! Múlt hét szombaton és tegnap barnáztam egy kicsit. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem! Várom a válaszokat!
2008. júl. 22. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Lehetett a beágyazodás jele is. Nálam legalábbis igy volt. Nekem 26 naposak a ciklusaim és a 20-21. napon volt barnázásom. Abban a hónapban már nem jött meg terhes lettem.
2008. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!A barnázás nálam a beágyazodást jelentette:)

Lehet,hogy Neked is,bizzunk benne!Én is nagyon megijedtem,és elkeseredtem,de egy hete tudom,h baba lesz:)Sok sikert!

2008. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! De ma nem bírtam tovább és vettem egy tesztet és pozitív pedig szombatra nem vártam! De az aggaszt hogy azóta van még barna igaz nem sok és halvány színű!
2008. júl. 23. 17:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit új a dolog de nagyon boldog vagyok a párommal alig akarjuk elhinni! Azért várok egy kicsit aztán irány a doki!
2008. júl. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!