Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most feküdtem le a barátommal...

Most feküdtem le a barátommal elöször. Védekeztünk (óvszerrel) de én mégis félek hogy teherbe estem még nem tudom hogy késik e mert még ninccs itt az ideje. De 1ikeste arra ébrettem hogy nagyon szúrt a hasam. Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy igen
2008. júl. 22. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

ahogy mondják óvszerrel is elöfordulhat (elég kicsi a valószínüsége)

a hasad sokszor szúr ez természetes folyamat. akkor kezd el aggódni ha nem jön meg. de sokszor a stress miatt nem jön meg.


a baj hogy minden fogamzásgátlóban van rizikó. mind gyógyszer mind az óvszernél vagy krémeknél fordult elö már hogy valaki teherbe esett. de ez a rizikó nagyon csekély, és úgy nem élheted le az életed hogy nem sexelsz mert félsz hogy teherbe esel. vagy várj addig míg férjhezmész. amúgy meg az örületbe kergeted magad.

2008. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi!Biztos,hogy nem vagy terhes, csak a szervezeted lkalmazkodik a szexuális élethez. Annaak idején én is így voltam mint te. Sok sikert.
2008. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!