Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell használni az ovu...

Hogyan kell használni az ovu mikroszkópot? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Én még nem használtam, de állítólag a terhességet is kimutatja. Két napja nagyon szurkál a méhem, és olyan érzés, mintha egy lufit fújnának benne. Elvileg nemrég volt a pé-m, de a petefészkem egyáltalán nem fájt. És a hőm sem ment fel. Még mindig 36,6 körül van, illetve alatta. Lehetek esetleg babás, és azért nem változik a hőm? A ciklus elején voltunk együtt.
2008. júl. 22. 07:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Normális az, hogy már akkor is szúr a méhem, ha pisilek? És mindig ugyan abba a pontba. És nagyon erős vizelési ingerem van, hiába voltam a vécén. Nem vagyok felfázva az biztos, és nem kaptam el semmit. Kiváncsi vagyok a tapasztalataitokra. :-)
2008. júl. 22. 07:57
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyál vagy hüvely minta segítségével.pár perc elteltével lehet az eredményt látni.(a rajta lévö 2 minta segít)EZ A Teszt csak a peteérést mutatja.a legvalószínübb idö a teherbe esésre a peteérés elött2 nap és utána2 nap.Embere válogatja h érzi e peteérést.én pl nem szoktam.talán csak ebben a hónapban.A hö szerintem bizonytalan.szurkolok
2008. júl. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyi, hogy én sem szoktam érezni a peteétést, ezért gyanakszom másra. És pár napja, ha megnyomom a mellbimbómat sárgás váladék jön ki belőle.
2008. júl. 22. 08:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjönnie?A megnyugtatás érdekében menj el orvoshoz.A bimbóváladékról sajnos nem tudok semmit!De! ne aggódj annál rosszabb ha csak a rosszra gondolsz
2008. júl. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aug. 2-án kell mejönnie. 31 naposak a ciklusaim, ez a 22. nap. :-)
2008. júl. 22. 08:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Te babás vagy?
2008. júl. 22. 08:35
 7/12 anonim ***** válasza:
6 éves a fiam.Azóta nem jön össze.Most ovi tesztet használunk:nagyon bizok benne.Mindenkivel együtt tudok érezni mivel én is keresztül mentem sok mindenen:Tehát a22 nap?Elötejed még talán nem lehet!menj dokihoz:Érdekel mit mondd:ne izgulj!!!
2008. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nem előtej, tuti! Már más is mondta, hogy volt neki, valami más a neve, ő sem tudja, de neki ez volt a terhesség első jele. Megyek dokihoz de csak csütörtökön. Sajnálom, hogy nem jön a tesó, köztünk a tesóval is 6 év van. Hátha hamarosan! :-)
2008. júl. 22. 08:50
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy tegnap megtapogadtam egy kicsit a hasamat, lefeküdtem nyugiba, felhúztam a lábaimat és úgy picit megnyomkodtam. Nagyon rossz érzés volt! Olyan fura, émelygő, taszító érzés. Megyek dokihoz!
2008. júl. 22. 08:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor elképzelhető h baba!De biztosat akkor is csak a doki tud!Szorizok:addig is vigyázz magadraCsüt irj!
2008. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!