Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így lehetek még terhes?...

Így lehetek még terhes? Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés

december.5-6ra nem vártam de nem is jött. csináltam 6án tesztet negatív lett. utána rá 2 napra az is. Tünetem annyi ha sokat állok olyan furán húzódik a pocim alja meg szurkál,érzékenyek a melleim,ég a gyomrom,meg kezdek többet járni pisilni,néha hányingerem van,tegnap óta meg szédelgek.

Ebből lehet baba? Mikor csináljam a következő tesztet ami ki mutathatja?


2009. dec. 12. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még 2-3 napot és csak utána tesztelj még egyszer. Ha pocak lakód van, az már biztosan kimutatja. Drukkolok. :)
2009. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors választ.

akkor még reménykedhetek

2009. dec. 12. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy reménykedhetsz. Nem szabad feladni. :))
2009. dec. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
olyan aranyosak vagytok:))
2009. dec. 12. 09:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Hajnali pisiből csináltad a tesztet?Én úgy jártam hogy késés után pár nappal a hajnali pisi kimutatta,rá 2napra megcsináltam délben egy másik teszttel,és az negativ volt.Tiszta ideg lettem,másnap a hajnali megint pozitiv lett.Szurkolok Neked,majd ird meg mi lett!

17+5hetes kismami

2009. dec. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem is van okod remenykedni. Hiszen azert jo par nap eltelt mar a nemvart menzeszed ota. Mikor akarsz ujra tesztet csinalni? Nem vagy turelmetlen, hogy most mi van es hogy minel elobb megtudd.

En is hasonlo helyzetben vagyok, en csutortokre nem vartam, es nem is jott, de meg csak jelei sincsenek, mint ahogy altalaban szokott. A nemvart elott egy nappal mar nem birtam tovabb, csinaltam tesztet, de negativ lett. Es megsincs sehol, ugyhogy nagyon remenykedek, hogy meg csak nem tudta kimutatni, es en is varok egy-ket napot meg, de mar alig birom! :) Nagyon rossz ez a bizonytalansag.


Drukkolok Neked, es mindenkepp ird meg, ha csinaltal uj tesztet. :)

2009. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

reggeli első pisiből csináltam az egyiket a másikat estiből mind a kettő 25-ös volt.

Most rendeltem 10-et és ha megcsinálom rögtön írok nektek.

És megy a drukk nektek is.

Köszönöm mindenkinek

2009. dec. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!