Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? Reménykedhetek?

Lehetek babás? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban voltunk együtt a szerelmemmel (megszakításos módszerrel védekeztünk, bár én szeretnék babát), pont mensi előtti nap, akkor megjött rendesen. Aztán a ciklus közepén megint együtt voltunk. Tegnap kellett volna megjönnie, de semmi. Mindjárt megjön érzésem volt többször is. Ami tünet még pár napja: gyakran kell mennem pisilni, fáradt vagyok és sokat eszek. Folyásom fehér, testápolószerű.

Délben nem bírtam már várni, csináltam tesztet (Gabriel), de negatív lett (előtte 4x voltam már pisilni.)

Nem tudom, hogy jelent-e valamit, de a torkom is fáj tegnap óta.

Abban bízom, hogy ezután sem jön meg. Mikor teszteljek újra akkor?


2009. máj. 15. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk hétfőn de reggeli pisiből.
2009. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
A legjobb reggel az első vizeletből...mert ha már a sokadik vizeletből teszteled mutathat tévesen negatívat...szerencsére a tesztek téves pozitívat sose mutatnak...
2009. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem holnap reggel is tesztelhetsz, de első pisiből.

Amúgy én is így vagyok csak én mára vártam, de semmi. Mi is megszakítással védekezünk, de csak középidőben azonkivül, sehogy. Te elmondtad a párodnak már, hogy nem jött meg?

2009. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom, elég türelmetlen vagyok, voltam...

Az émelygést ki is felejtettem. És pattanások, pedig egy ideje elmúltak.

A helyzet meg annyi, hogy én szeretem Őt, Vele akarom leélni az életem. De hivatalosan nem vagyunk egy pár, hétvégente járogattunk össze 1 éven keresztül, nem akart többet. Szóval nem tud semmiről.

2009. máj. 15. 21:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma reggeli eredmény negatív. :(:(:(
2009. máj. 16. 07:20
 6/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy ebben a helyzetben talán jobb lenne ha nem lenne a baba. bocsi nem akarok beleszólni, de ez nem az ideális kapcsolat bármennyire is szereted....

mindenesetre legyen ugy ahogy Te szeretnéd:-)

2009. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!