Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami vény nélkül kapható...

Van valami vény nélkül kapható gyógyszer vagy tea ami segíthet abban, hogy megjöjjön a mensim?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, és nem jön meg a gyógyszert 3 hónapja hagytam abba.
2008. júl. 21. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
E vitamin!
2008. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és fém érzékeny vagyok szóval amibe titán dioxid meg ilyesmi van nem szívesen szedem.
2008. júl. 21. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
E-vitamin,kolloidok, cickafarkfű tea..mind gyógynövényboltban kapható,de afogamzásgátló olyan hormonmódusulást intézhetett,hogy nem a mensi elmaradása agond,hanem,hogy a peteérés sem áll vissza, ahhoz pedig ha nemelég az e vitamin jobb orvoshoz fordulni, mert én két év alatt tiszta ciszta lettem, pedig voltam orvosnál, csak mindig félrekezeltek,míg a 4. doki megoldotta. Ne várj ennyi ideig.
2008. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy baba van a dologban?
2008. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előszőr zárd ki, hogy terhes vagy!!Csinálj tesztet, vagy menj dokihoz!Aztán én is acickafarkfű teát javaslom!Nekem bevált:)))
2008. júl. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszööm a válaszokat. Nem vagyok terhes és voltam dokinál de azt mondta nem ír gyógyszert mert a fogamzásgátló abbahyagyása felborította a hormon háztartásomat. Szeptemberbe kell visszamennem csak gondoltam megpróbálok segíteni magamon valmivel ha lehetséges. SAjna úgy néz i nekem is van 1 cisztám a bal oldalamon de arra se modott semmit ezek szerint nem gáz (remélem)
2008. júl. 23. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
én nálam is ez a gond. tabi abbahagyás óta 40 napra jött meg, azóta semmi, most vagyok a 65. napon. babót szeretnék ezért vártam én is, bár 2 hete elkezdtük a babaprojektet. nem vagyok terhes, de menszim se akar jönni. én javasolnám, hogy újra próbálkozz az orvosnál, nehogy gond legyen. én is azt tettem. holnap kell mennem, aki menszesz indítására ír fel gyógyszert.
2008. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!