Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek korai terhesség tünetei?

Lehetnek korai terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
4. - èn volt az utolsò menszeszem. 3 napig tartott, normalis volt, mint mindig. 14. - èn, ès 16. - àn voltunk együtt a fèrjemmel, nem vèdekeztünk sehogyan. Nem tervezünk gyereket, de ha jönne örülnènk, van egy 8 èves kisfiunk màr. Kissè korainak gondolom, de hasonlòan furcsan èrzem magam, mint amikor a fiammal voltam terhes. Elöször csak a hasam szurkàlt, mensihez hasonlò görcsöket èrzek kb 2 napja, ès fàj a derekam. Szokatlanul àlmos fàradt vagyok tegnap óta, ma reggeltől pedig többször volt hanyingetem, ès furcsa az ètel ìze. A mogyorót imàdom, most viszont majdnem elhànytam magam tőle. Igaz, hogy a fiamnàl is màr jòval a pozitìv teszt előtt elkezdődtek ezek a tünetek, arra mar nem emlèkszem hogy ennyire hamar e. L ehetnek ezek koraterhessègi tünetek?
2014. febr. 24. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:
??
2014. febr. 25. 07:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem peteérés után 1 héttel, amikor még volt 1 hét a mensiig, már nem ment le a kávé. Mind2 babámnál. Úgyhogy lehet, hogy nálad is tesó érkezik. :)
2014. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszpd :) Jo volna, orulnenk neki nagyon :)
2014. febr. 25. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Vasárnap-hétfő körül már próbálhatsz egy tesztet! Nagyon drukkolok!

1.voltam.

2014. febr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi :) Megvarom szerintem, hogy elmaradjon a mensim, legalabb egy hetet varok, mert maskoris volt mar, hogy 1 hetet kesett. Akkor tesztelek. Nem valtoztak a dolgok amugy, meg mindig megvannak a rosszulletek. Csak nem akarom feleslegesen beleelni magam. Meg a fiamat is csak 8 hetesen mutatta ki a teszt, de a rosszulletek meg mar joval elotte megvoltak.
2014. febr. 26. 07:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Azota se jött meg, de a tesztjeim amiket csinaltam negativak lettek. Jövöhet utani het hetföre kaptam idöpontot az orvoshoz. Ilyenkor vajonn mi van? Ha terhes vagyok miert negativ minden tesztem?
2014. márc. 21. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de drukkolok, hogy úgy legyen, mint a kisfiadnál!!!
2014. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!