Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel óta folyamatosan...

Ma reggel óta folyamatosan szurkál a méhem lent középen. Soha nem éreztem még így. Lehet ez terhesség jele?

Figyelt kérdés
Éles, szúró fájdalom, minha tűt szúrnának bele. Nem a petefészkemnél fáj, pedig elvileg most kellene pé-mnek lenni, vagy most volt. A ciklusaim 31 naposak, ma van a 21. napom. A ciklus negyedik napján együtt voltunk, azóta nem, mert a párom beteg lett. Teherbe eshettem így is? A hőm 36.6 körül van folyamatosan, és erős fehér, krémes folyásom van. Nagyon megköszönök minden segítséget, mert még hiába tesztelek, csak kb.két hét múlva fog megjönni.
2008. júl. 21. 13:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, azt meg elfelejtettem mondani, hogy nekem az ovulacios mikorszkopom a 20. naptol kezdve folyamatosan pafranyokat mutatott, ami allitolag terhesseget jelez, ha az ovulacio utan hasznaljuk. Szoval ha van mikroszkopod, akkor probald ki. (De nem mindenki szamol be hasonlo sikerekrol a mikroszkoppal...)
2008. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Nincs ovu mikroszkópom, de lehet, ma veszek egyet. Úgy tudom, gyógyszertárban lehet. Ez a fázásos dolog stimmel. Az este is nagyon fáztam. Ma reggel néztem a hőmet, és még mindig csak 36.4. Lehet nekem nem is megy feljebb?
2008. júl. 22. 06:58
 13/14 anonim ***** válasza:
En soha nem homeroztem, mert tul lusta voltam hozza. De attol is fugg, hogy mennyi az alaphod. Igen, en gyogyszertarban vettem a mikroszkopot, kb 2000Ft. Tovabbra is drukkolok neked!
2008. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Baba volt a dologban ? :)
2017. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!