Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel óta folyamatosan...

Ma reggel óta folyamatosan szurkál a méhem lent középen. Soha nem éreztem még így. Lehet ez terhesség jele?

Figyelt kérdés
Éles, szúró fájdalom, minha tűt szúrnának bele. Nem a petefészkemnél fáj, pedig elvileg most kellene pé-mnek lenni, vagy most volt. A ciklusaim 31 naposak, ma van a 21. napom. A ciklus negyedik napján együtt voltunk, azóta nem, mert a párom beteg lett. Teherbe eshettem így is? A hőm 36.6 körül van folyamatosan, és erős fehér, krémes folyásom van. Nagyon megköszönök minden segítséget, mert még hiába tesztelek, csak kb.két hét múlva fog megjönni.
2008. júl. 21. 13:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mensi szerű görcseim vannak, szédülök, és olyan furán erőtlennek érzem magam. A mellem is fáj, de az mindig fájni szokott mensi előtt.
2008. júl. 21. 13:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek inkább pé-re utalnak, uh ha tudtok, legyetek együtt. Nekem ilyen tünetek mindig peteérés körül vannak. Figyelted már máskor is, hogy nagyjából mikor van péd ?
2008. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Figyeltem, de ennyire még soha nem fájt. Hol ráz a hideg, hol melegem van. Nagyon rossz. Lehet tényleg csak pé, de sajna nem lehetünk együtt. :-(
2008. júl. 21. 13:25
 4/14 A kérdező kommentje:
Ilyenkor nem a petefészkemnek kellene fájni? Mert az szokott, de most nem fájt. Csak a méhem.
2008. júl. 21. 13:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!! Én ugyanilyen helyzetben vagyok. Dettó!!!

Kíváncsi leszek, ha kiderül hogy mi volt írd meg légyszi!!!

Nagyon szeretnénk babát már mi is. A pém érdekes volt, szerintem nem is volt (hőmön nem látszik). Kb 22-25 napon iszonyatosan fájt alul a hasamalja. Azóta még mindig nagyon. Holnap kellene nemmegjönni. :(

2008. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Jó neked! Te már a közelében vagy, hogy kiderüljön! De én még...:-(

Én csak azért nem bízom benne, mert nem voltunk együtt pé-nél. Már ha volt pé! Volt tojásos nyálkám, de legalább egy héten keresztül, és kevéske, meg a folyamatos krémes folyás. Nem értem. De most nagyon rosszul vagyok. Leszakad a derekam, és a lábam is zsibbad. Fura. Írd már meg légyszi, holnap mi történik veled. :-)

2008. júl. 21. 13:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanilyen tuneteim voltak (sot azota is szurkal a mehem). Annyi kulonbseggel, hogy nekem 24-25 napos ciklusaim voltak, es kb. a 20.naptol kezdve szurkalt. A fitness teremben meg azt vettem eszre, hogy nem mennek ugy a dolgok, mint addig. Es folyton szedelegtem. En mot 11 hetes terhes vagyok. Amugy lehetett siman peteeres akar mensi utan 4 nappal is.Szoval a tuneteid alapjan akar terhes is lehetsz.
2008. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És szerinted mikor teszteljek? Azt még elfelejtettem, hogy pár napja észrevettem, hogy naponta bedugul teljesen az orrom, mintha allergiás lennék. De én nem vagyok allergiás! Nem belemagyarázni akarok, csak valahol olvastam, hogy akár ez is lehet terhességi tünet. Ha nem változik a helyzet, csütörtökön nődokihoz megyek, hátha tud valami okosat mondani.
2008. júl. 21. 14:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak gratulálok a babóhoz! :-)
2008. júl. 21. 14:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak azutan tesztelj, hogy nem jott meg. Dokihoz sem erdemes elotte menni, mert a doki 5. het elott semmit sem tud neked biztosra mondani. - koszi a gratulaciot! - az orrdugulas valo lehet tunet, de nekem csak a 10. hetem dugult az orrom. Ja, meg annyit, hogy en az elejen folyton faztam. Drukkolok neked, hogy baba legyen. Majd ird meg, hogy mi tortent. Tudom milyen erzes vagyni ra.
2008. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!