Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha a mensim...

Terhes lehetek ha a mensim előtti éjszakán lefeküdtem a barátommal?

Figyelt kérdés
Neki hosszú idő óta ez volt az első, és az egész csak nagyon minimális ideig tartott, nagyon rövid volt, de belém élvezett. Mennyi az esélye annak hogy terhes lehetek?
2008. júl. 21. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

ha pontosan müködik a tested akkor nem. a bele élvezés mindegy hogy rövid ideig tartott vagy meddig de megtörtént az aktus.

ha tested jól müködik akkor a peteérésed már 2 hete volt (a pete egy napig él) így nem eshettél teherbe, de olyan is elöfordulhat hogy a másik petefészked is produkál közben petét és az termékenyül meg.

szóval elvileg nem lehetsz terhes, de gyakorlatilag elöfordulhat.

2008. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Bármikor teherbe eshetsz, csak peteérésnél nagyobb a valószínűsége. Szerintem megvan az esélye.
2008. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egészséges perverzitás ezért kell gumival menszes közben szexelni a lány is jobban érzi és menszesz alatt nem eshetsz teherbe, mert olankor ürül a méhed, persze ha még jó a biológiai órákról megmaradt ismeretem (egy fiú)
2008. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló vagyok. Én már hallottam nem egy olyan nőről, aki a menstruáció alatt esett teherbe. Tény, hogy kevesebb a valószínűsége, de az a kicsi is néha sokat számít.
2008. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha menzeszkor szexeltek is lehetsz terhes... 72órás tabi vagy várj és tesztelj, és szerezz be egy rakat óvszert...
2008. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!