Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit erezni, mikor peteeres van?

Mit erezni, mikor peteeres van?

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam itt, hogy ereztem, hogy volt pem stb.

Szeretnem ha oszinten valaszolnatok es nem hurrognatok le en is erzek valamiket sokszor, csak nem tom mi az biztosan es szeretnem megtudni. hogy ha pem van akkor mit is kellene erezzek, mert mi is nagyon reg szeretnenk babat, ez a masodik honapja, hogy probalkozunk. Csak en nem akkarom olyanokal elrontani a spontan jovo szertekezeseket, hogy na most van pem es most ha van kedvunk ha nincs akkor szeretkezunk, remelem ertitek mit akarok mondani. De szeretnem ettol eltekintve megtudni, hogy mit is lehet erezni pe-kor.


2008. júl. 21. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Van aki semmit nem érez meg abból, hogy peteérése van. Nekem szokott fájni az alhasam, mintha szurkálna valami. Mivel én hőmérőzök és figyelem a nyákom is ezért remélem jól gondolom, hogy a peteérést érzem amikor ezek a tüneteim vannak. Peteérés előtt jobban kivánom az együttléteket. És jól gondolod akkor legyetek együtt amikor mindketten akarjátok. Ha a kisbaba jönni akar jönni is fog. Sok sikert!!!
2008. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó gondolat, hogy nem stresszelsz ezen. Tulajdonképpen ha akkor szeretkeztek, amikor kívánjátok egymást és nem tellik el aktus nélkül 2 napnál több, akkor úgyis nagy eséllyel indultok baba ügyben.

Nézd, használhatsz ovu tesztet, hőmérőzhetsz és figyelheted, hogy mikor szurkálgat a pocid, mikor van tojésfehérje szerű nyákod, egy a lényeg : azért legyetek együtt, mert egymást akarjátok. Türelem és maradj ilyen higgadt ezzel a témával kapcsolatban és meglátod, a gólya hamar odaér!!

2008. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia te nagyon jól csinálod,ha mindenki így gondolkodna és nem élné bele magát a dolgokba sokkal hamarabb összejönne a baba mint azt gondolnánk!!Szerintem a pé-d et úgy érezheted hogy a mellbimbód kicsit érzékenyebb a kelleténél,vagy keményebb a melled,én csak ennyit szoktam érezni de ezt sem mindig!szia szorítok hogy öszejöjjön a baba!
2008. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!