Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből lehet érezni, hogy az...

Miből lehet érezni, hogy az adott hónapban lesz-e peteérés?

Figyelt kérdés
Lehet esetleg valamiből tudni már napokkal előtte, hogy lesz-e peteérésem? Már egy jó ideje szeretnénk babát, kivizsgáltak bennünket, minden ok. Többször ovuteszteltem, de elegem lett. Ultrahangon is voltam többször, de már nem bírja a pénztárcám. Most csak a megérzésre szeretnék hagyatkozni. Tudom hogy peteéréskor szokott lenni tompa fájdalom, néha nekem is van. De ha ez esetleg nem jelentkezik, lehet-e más jel, amiből kiderülhet hogy lesz peteérésem?
2011. ápr. 5. 15:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetnek jelek, de abból még nem biztos hogy megtörténik a petesejt kiszabadulása! Érezheted is vagy nem érzel semmit, akkor sem fogod ebből megtudni hogy tényleg megvolt-e a tüszőrepedés! Mert jelek akkor is lehetnek, amikor csak próbálkozik a szervezet, de ebből még nem lehet arra következtetni, hogy valóban meg is volt az ovuláció!

De ha méred a hődet, akkor talán abból már meg lehet tudni, mert a progreszteron hormon akkor kezd el dolgozni, és ezáltal emelkedett szinten lesz a hőd, ha megvolt. Szerintem legalábbis. Nem hiszem, hogy magától megemelkedne a hő és úgy is maradna, ha valójában meg nem történt meg az ovu...szerintem akkor tuti megvolt. Remélem, jól gondolom.

2011. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!