Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal a nemvárt előtt...

Hány nappal a nemvárt előtt érdemes 10-es erősségű teszttel tesztelni reggeli vizeletből? Mikortól mutathat már valamit?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
en is csatlakozom ...nekem november 19.en jott meg , pontosan az ovulaciokor voltunk egyutt ( ovulacios teszt) ,es meg azutan is , mar nagyon kivancsi vagyok , de meg varok kb a 26. napomig , azaz 5 nappal a nemvart elott megcsinalom a tesztet. habar mar nagyon sokszo felfogadtam hogy tobbe nem csinalok egy tesztet sem mert mar nagyon elegem van a negativ tesztekbol ( ket eve babara varunk )
2009. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondolod, hogy 5 nappal előbb már mutathat valamit? Én 14-re nem várom, de a holnapi napot még korainak érzem.
2009. dec. 9. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ovuláció után 12 nappal mutatott nagyon halvány pozitívat egy 10-es teszt.


Szerintem ne siesd el a tesztelést. Nem érdemes.

2009. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem max. 1 napppal előtte lenne érdemes tesztelni, de jobb akkor, amikor már késik legalább 1-2 napot.
2009. dec. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább elmaradt mensi után érdemes tesztet csinálni. attól még nem leszel terhes, hogy előbb megnézed. türelem kell, úgy érzem nagyon rágörcsölsz. gondolom nagyon szeretnél már babát, de tényleg ne stresszeld még jobban magad.
2009. dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a ciklusom 25. napján erős pozitívat mutatott a teszt (Clearblue), tehát a mensi előtti 4. napon. Másnap és az azt követő nap is csináltam tesztet egy másik fajtával, és azok is rögtön pozitívak lettek.

Sok sikert kívánok, és kitartást!

5 hetes kismami

2009. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már van babánk, így nem görcsölök, a kistesót várjuk, azaz úgy sejtjük, hogy 'besikerült', mert nem védekeztünk, és ugyanazok a jelek vannak (mellfeszülés, pici hasszurkák), mint a bátyjánál. Inkább várok, míg kimarad, ha kimarad a vérzés.
2009. dec. 10. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!