Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Asztrológus megmondta valakine...

Asztrológus megmondta valakinek hogy mikor esik teherbe?

Figyelt kérdés

Én nem hiszek egyébként benne, de most kicsit megijedtem. Anyósom volt, és megmondta neki hogy tavaly volt egy vetélésem, és hogy októberben esek teherbe és addig még egy vetélés is lehet akár. Természetesen nem ilyen válaszra számítottam, mivel már másfél éve szeretnék teherbe esni.

Van olyan aki volt asztrológusnál és bejött amit mondott, esetleg nem jött be?


2014. febr. 18. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 éve amikor elkezdtünk próbálkozni azt mondta az ismerősöm aki asztrológus, hogy 5 éven belül 4 gyerekem fog születni és ő ebben halál biztos. 8 éve próbálkozunk és még sajnos egy gyermekem sincs! Ez egy óriási nagy baromság szerintem!
2014. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, annyira jó lenne, ha megerősítenétek ebben, csak az a baj hogy annyi mindent megmondott már korábban is, ami tényleg úgy történt...
2014. febr. 18. 11:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2007-ben egy asszony mondta meg, aki leállított az utcán hogy jósolni akar nekem, adjak pénzt... Persze nem adtam, mondtam ne is jósoljon, nem érdekel. Azzal kezdte amúgy, hogy még ebben az évben megfogan a gyermekem. Szilveszterkor eszembe is jutott, és még nevettem is rajta... Januárban meg nem jött meg, és azóta van egy egészséges gyönyörű fiam. Pedig mi nem is próbálkoztunk konkrétan, csak megszakítással fejeztük be mindig. Szóval nekem puszta véletlenül bejött. :)
2014. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem v olyan h megmondta igen teherbe fogok esni harom honapon belul de nem jott be.

Aztan mondta h az ev vegere de az sem jott be.

Valamenyi igaz belole amit josolnak az asztrologusok de a tobbsege inkam csak humbuk es nefelejtkezunk meg h penz kidobas!

2014. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én alapvetően hiszek az ilyesmiben, de...

egy alkalommal jósnő (elég ismert) azt mondta, hogy ha egy éven belül nem esek teherbe, akkor két éven belül elhagy a párom. Ez hat éve volt és csak tavaly volt az esküvőnk és most várjuk az első babát.

asztrológus pedig azt mondta, hogy sem házasságot, sem gyereket nem lát.

2014. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm parapszichológus, és egyszer a tenyeremből olvasott. Azt mondta, hogy 22-23 leszek anyuka. Nos 22 éves vagyok, 23 leszek, mire megszületik a babám.
2014. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*22-23 évesen leszek anyuka.
2014. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
két éve azt mondták anyukámnak, októberben megszületik a fiú unokája. A nővérem aztán elvetélt, és azóta a babaprojekt is félbemaradt.
2014. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem minden évben megmondták eddig a tutit,hogy az aktuális évben terhes leszek.Elmondásuk alapján 3 gyerekem lenne már,ennek ellenére egy sincs.És bár neveket nem mondok,viszont ismert nevekről van szó...
2014. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Viszont az ilyen Naivakból mint mi vagyunk(beleértve engem is)nagyon jól élnek,de egyszer őket is utóléri a sors....
2014. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!