Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mesélnétek a beágyazódási...

Mesélnétek a beágyazódási vérzésről? Luteális fázisban mikor jelentkezik? Lett így valaki terhes? Baba megmaradt? Mivel lehet kezelni? Holnap megyek a dokimhoz.

Figyelt kérdés

Vagy méhenkívülire gondoljak?

Csak egyszer fordult elő tegnap este az 5-ik dpo-n.Nem korai ez?El fog menni a baba,--ha van--?

(wc pípíron láttam,kb:3-4cm-es volt.Azóta semmi.Még az alsóneműmön sem látszik.)


2009. dec. 9. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Először is: ne adj semmit arra, amit most beágyazódási vérzésnek gondolsz. vagy az, vagy nem az, 10 nap múlva kiderül.


Itt az enyém: [link] egyetlen csepp vér volt mindösszesen, az is a vécépapíron.


Ezzel szemben sokkal több vér volt a két korábbi viklusomban ugyanebben az időben: [link] és [link] De ott nem volt baba.

2009. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kösz,hogy válaszoltál.

Akkor mire tudjak gondolni?Miért lehetett?Nekem is csak egyszer volt.

Háát,most kétségbe is estem....:(((

2009. dec. 9. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
szia. ugyanilyen köztes vérzésem volt 21-23. napon, pont amiatt, hogy nem volt peteérésem.
2009. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nekem volt!Hüvelyi uh-n is láttam.

Tényleg nem tudom mire gondoljak!Sosem lesz holnap...

2009. dec. 9. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi. Tényleg bármi lehet, nem érdemes kétségbe esni miatta. Ne is adj rá, felejtsd el. És amiatt meg végképp neaggdj, hogy ha baba, akkor emiatt el fog menni.


10 nap múlva tesztelhetsz, drukkolok neke!


Első voltam

2009. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszöm,hogy válaszoltatok!

Kedve Első!

Gratulálok a görbédhez,és babádhoz!:)

Talán holnap már kicsit megnyugodhatok.

2009. dec. 9. 19:39
 7/9 A kérdező kommentje:

Ma voltam nődokinál,aki a vérzésre annyit állapított meg,hogy leesett a hormonszintem,és azonnal felírt napi 2*1 duphastont amit 10 napig kell szednem.De ha +lesz ateszt,vissza kell mennem,mert ír mást.

Ez a bogyó hormon tartamú,és segíti a beágyazódást,vagyis a baba megtapadást.Azért véreztem,mert a leesett hormonszint miatt levált egy pici méhnyálkahártya.

A hőm 3 napja 37.De én erre nem adok.

Majd kiderül....

De azért már nyugodtabb vagyok:)

2009. dec. 10. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a ciklusom 27. napján volt egy csepp barna foltom.Ezt a beágyazódásnak tulajdonítottam el.Sok sikert.
2009. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó:

És terhes lettél?Megmaradt a baba?Vagy még ezután fogsz tesztelni?Ha igen,mikorra nem várod?

2009. dec. 10. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!