Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap leszek a ciklusom 36....

Holnap leszek a ciklusom 36. napján. Már van 3 db nega tesztem, az utolsót a 33. napot csináltam. Ha terhes lennék, akkor már ki kellett volna mutatnia a tesztnek? Már nincs esély babára?

Figyelt kérdés
Ja, és semmilyen terhességi tünetem sincs.
2008. júl. 20. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!És egyébként hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?Van valami ami esetleg bezavarhatott volna?Az egyik ismerősömnek 7db tesztet csinált mind negatív lett és nem akart menstruálni aztán elment nődokihoz ahol az ultrahang kimutatta,hogy babás és a teszt csak hét hetesen mutatott halvány kettős csíkot!
2008. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
28-29
2008. júl. 20. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Úúúú és bekavarhatott valami mert ha nem akkor holnap jelentkezz be az orvoshoz.A hődet szoktad mérni?
2008. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mérni a hömet.Holnap csinálok egy utolsó tesztet és ha az is nega,akkor feltétélen elmegyek az orvoshoz.
2008. júl. 20. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Oxi...
2008. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát én az első gyerekemmel úgy jártam, h. teszteltem, semmi. Na belenyugodtam, h. ismét nem jött össze, aztán csak eltelt egy hónap, dokihoz mentem, de még nem látták rendesen, s akkor megint teszteltem, s hát már kisbabás voltam hat hete.

Akinek nem kívánt a terhessége, eléggé "bekaphatja" a tesztet, ha így jár.

Drukkolok neked, s menj el dokihoz! Aztán írd meg a hírt! :)

2008. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Aranyosak vagytok!:-)
2008. júl. 21. 07:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Szió!

Én a 40.napon tartok,a ciklusaim 27-28 naposak.6 tesztet csináltam ebből egy halvány volt és utánna is nega.Én ma megyek a dokihoz.Már nem reménykedem:(

Neked is irány a doki,bármit is mond.:(

2008. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SZia doki a biztos mert én csináltam múlt hónapban tesztet

2 pozitív lett de halványan és 2 napra rá megjött,utánna csináltam még egy tesztet de az negatív volt !Elmentem dokihoz és mondta hogy nincs sajnos baba,de szerencsére nem is vetéltem és más probléma sincs(csak hogy nincs baba)

inkább legyen téves negatív mint pozitív!!!

2008. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!