Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap nem kellene megjönnie,...

Holnap nem kellene megjönnie, ma csináltam egy tesztet (nem bírtam ki) és negatív lett. Van még esély egy pozitív tesztre vagy már nem nagyon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Még lehet. Ha nem jön meg, pár nap múlva csinálj másikat.

Foganhatott később is pár nappal.

2010. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Reggeli első vizeletből csináltad?

2010. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem,most csináltam egy órája.Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 16. 16:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg főleg bármi lehet.

A reggeli első vizeletben van a legtöbb HCG hormon.

A kora terhességnél délután nagyon kicsi az esélye, hogy kimutatja a teszt.

Ha nem jön meg, mindenképp reggel tesztelj.

Remélem hamarosan gratulálhatok.

2010. nov. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon aranyos vagy,de valami azt mondja itt belül,hogy most nem jött össze.De azért még reménykedem
2010. nov. 16. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el ha most nem sikerült.

Biztos Neked is hamarosan összejön.

Mihamarábbi babázást kívánok.


Azért írd majd meg mi lett.

2010. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

tudod pontosan, hogy mikor volt tüszőrepedésed? ovutesztelsz, hőmérőzől?

mert ha csak a 28 napot számolom, akkor nekem is holnap kellene megjönnie. Viszont a megszokottól eltérően most sokkal-sokkal később, a 20. napon volt tüszőrepedésem, így a valszeg késni is fog. Ha ezt nem tudnám, valszeg én is tesztelnék holnap, és nem is mutatna semmit, mert valójában még csak a 8. dpo-n vagyok.

Szóval lehet, hogy neked is később volt tüszőrepedésed, és még nem ágyazódott be VAGY valóban nincs is baba. A kettő közül valamelyik :)

2010. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezeket én nem nézem,annyit csináltam hogy itt az internetem beírtam mikor volt az utolsó menzeszem első napja és azt dobta ki hogy az ovulációm november 4,teherbeesés legvalószínűbb napjai nov. 1-től november 6-ig
2010. nov. 16. 16:48
 9/14 anonim ***** válasza:

hát, akkor négy eset lehetséges.

1. időben volt a tüszőrepedésed, de mégsem jött össze a baba

2. időben volt a tüszőrepedésed, összejött, de még nem mutatja a teszt valamiért

3. később volt tüszőrepedésed és nem jött össze a baba

4. később volt tüszőrepedésed és összejött, de mivel még csak kis ideje termel HCG-t a szervezeted, ezért még nem mutatja ki.

tesztelj holnap is, ha nem jön meg. amúgy csak az idő tudja megválaszolni ezt a kérdést

2010. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szóval összegezve, esély az még van!
2010. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!