Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap múlva kell megjönnie....

4 nap múlva kell megjönnie. Soha nem volt még folyásom, csak peteéréskor, ma mégis volt. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Terhes nem lehetek, bàr nem védekeztünk, nagyon stresszes volt ez a hónap.
2014. febr. 15. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Terhes nem lehetek.

Bár nem védekeztünk.

Miért érzem ezt teljes ellentmondásnak? :-)

De igen, terhes lehetsz, ha nem védekeztetek, a stressz nem fogamzásgátlási módszer.

Egyébként a vizes folyás bbaára utal, a krémes meg menzire, a tapasztalatok szerint.

2014. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolónak adok igazat :)

Lehetsz terhes. Főleg ha nem húzta ki mielőtt .... Nekem is a nem várt előtt ilyen vizes folyosom volt (+ más tünetek) es pozitív lett a teszt.


Ettől meg nem jelenti azt, hogy az vagy, de nem is zárhatod ki azt, hogy nem vagy az. Szerintem tesztelj egyet a menzesz előtt 1-2 nappal.

2014. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2014. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kiemelted a kérdést!

Mire vagy kíváncsi?

Lehetsz terhes, ha ez érdekel!

2014. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ez érdekel. Mi màs lehet esetleg? Csinàltam tesztet, negatív lett.
2014. febr. 19. 16:23
 6/6 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján még simán lehet negatív a teszt, de attól még terhes lehetsz. ismerek olyat, akinek csak a nemvárt utáni 10. napon mutatott pozitívat.
2014. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!