Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy mégis van valami...

Lehet, hogy mégis van valami gond?

Figyelt kérdés
Lehet akkor is terhes,ha ugyan megvan a menstruációm,de épphogy jön belőlem valami?!
2009. jún. 29. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes. Nagymamám 5 hónapig rendesen menstruált mikor apummal terhes volt. egyénenként változó. menj orvoshoz.
2009. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az fontos szerintem,hogy azért védekeztünk.Csak számít-e a menstruációm erőssége?Vagy nincs komoly aggodalom?
2009. jún. 29. 19:39
 3/9 anonim válasza:
100%
Mindenféleképp menjél orvoshoz, minél előbb. Ha van esély arra, hogy teherbeestél, és a menstruációd nem a szokásos, az lehet kezdődő vetélés, elhalt terhesség stb. Ami utóbbi azért is veszélyes mert mérgezést is okozhat. De lehet teljesen egészséges terhesség mellett is vérezni, van ilyen. A lényeg, hogy menjél orvoshoz. Addig is, ha kádban akartál fürödni, akkor ne tedd, hanem zuhanyozzál, mert a kádfürdő alhasi vérbőséget okoz, és rásegíthet a vetélésre ezáltal, felszálló fertőzésekre meg most nem is térnék ki. A lényeg, hogy mielőbb lásson orvos. Lehet, hogy nem is vagy terhes, de azért akkor is jobb ha kivizsgálnak.
2009. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Előző vagyok, a menstruáció színe is számít, és pl.: érzel e fémes szájízt?
2009. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen normális a menstruációm,nem egyszer volt már olyan hogy nagyon gyenge volt a vérzés. Most a válaszoktól teljesen megijedtem:S
2009. jún. 29. 19:50
 6/9 anonim válasza:
100%
Nyugi, azért írtam arról, hogy mi is lehet, mert azt is jó tudni, és jobb orvoshoz menni, ahol kiderülhet, hogy semmi gond, mint nem menni orvoshoz későn. Ha máskor is volt már ilyen akkor ne aggódj, nem valószínű, hogy terhes vagy, de azért én csak azt mondom, hogy jobb ha meg is vizsgálnak. ( egy védőnő)
2009. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
ha rendeleneség van a szervezetedben akkor igen! javaslom h menyj nőgyógyászhoz
2009. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megszakítással meg naptár módszerrel """védekezel""", akkor tök mindegy mennyire vérzel. Bármikor simán teherbe eshetsz.
2009. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dehogyis.teljesen normálisan védekeztünk(gumival) amúgy rendes volt a menstruációm(már elmúlt) csak most nem tartok mondjuk,csak pár napig(de már csinált ilyet)
2009. júl. 5. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!