Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat, hogy Closti...

Előfordulhat, hogy Closti szedése mellett a pé elhúzódjon a 20. nap felé?

Figyelt kérdés
Most próbálkozom először a Clostival, sem nődoki, sem egyéb módszerrel nem figyeltem a pé-t, csak a 6. naptól 2-3 naponta szeretkeztünk a 16. napig. Ma vagyok a 21. napon és nagyon szurkál a hasam, ami szerintem lehet beágyazódás és menzesz is. Érdemes lenne még ilyenkor is szeretkezni?
2008. júl. 20. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez elég gyakori, kitartóak vagytok, bár állítólag jobb ha minimum 2 naponta vagytok együtt.

Az orvos nem mondta, hogy közben mérd a hődet? Azzal pontosan be tudod határolni, hogy mikor vagy a leginkább fogamzóképes időszakban.

A closti csinálhat furcsaságokat, én is szedem már 3. hónapja, nekem inkább előrébb hozta a PÉt kb 10-12. napra minthogy későbbre. De nem vagyunk egyformák:)

Én azt gondolom, ha van kedvetek csináljátok tovább akár a ciklus végéig, mert mit lehet tudni. De a helyedben nem lennél ennyire tudományos és "odafigyelő", mert az csak nehezíti a teherbeesést.

Amúgy a hasszurka lehet a beágyazódás jele is! Sok sikert nektek!

2008. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!