Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ciklusom 5. napján szeretke...

Ha ciklusom 5. napján szeretkeztem a párommal és mind2őnknek volt orgazmusa, akkor mennyi az esélye annak hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
(Nem védekeztünk.)
2008. júl. 20. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, mit értesz ötödik alatt.

elvileg a ciklus első napja az amikor elkezdődik a menstruáció. Ha szerinted is ez az ötödik, akkor kicsi a valószínűsége, de ha biztosra akarsz menni, akkor esemény utáni tabletta kell. (ha még 24 órán belül vagy, különben majdnem mindegy)

ha te úgy számolod, hogy amikor abbamaradt a menstruációd és onnan az ötödik, akkor pont belelőttetek a közepébe. Úgyhogy nagy.


lsd.: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2008. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy neked volt-e orgazmusod vagy sem az a teherbeesés szempontjából teljesen mindegy. Az már viszont kevésbé mindegy, ha a párodnak volt. De az előttem író kérdése jogos. Mit értesz 5. napon?
2008. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A menstruáció utolsó napjától számoltam.:( Akkor nagyon kell a tabi...S azt esetleg nem tudjátok,hogy körülbelül mennyibe kerül?Az árat egy oldalon se találtam.
2008. júl. 20. 16:05
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma éjfélig még 24órán belül vagyok,de az esemény utáni tablettát 48 vagy 72 órán belül kell beszedni,nem?

Amúgy nagyon köszi a válaszokat.:)

2008. júl. 20. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul számolsz!!! A ciklust a menstruáció ELSŐ napjától számoljuk. Ezt fontos hogy tudd, mert ha elszámolod magad, könnyen baba lehet belőle. Vannak olyan ambulanciák, ahová "baleset" után bemehetsz és adnak gyógyszert. Inkább ez, mint az abortusz! Ezt ők is tudják és normálisan állnak hozzá, na és neked is jobb, de minél előbb menj, mert ez is időhöz kötött, mint az esemény utáni tabletta.
2008. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor mostmár tudom honnan kell számolni.Szerencsére még 24órán belül sikerült beszereznem az esemény utáni tabit,úgyhogy mostmár megnyugodtam.:)
2008. júl. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!