Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak akik akaratlanul is teherbe esnek, mások pedig meddig próbálkoznak és semmi?

Figyelt kérdés
Itt látom gyakorikérdések-en, hogy mennyien próbálkoznak a babával, hogy besikerüljön... hány hónapon keresztül tesztelgetnek, számolgatnak, vannak akiknek évekbe is beletelik, míg besikerül a baba... Más fiatalok pedig óhatatlanul is, de teherbe esnek (van, hogy egy alkalom után is)?
2014. febr. 12. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen vicces a természet.
2014. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a kisfiammal az első alkalommal estem teherbe, fiatal voltam, most próbálkozunk a tesóval.. nem jött még. kb 4 hónapja próbálkozunk. Ezen már én is elgondolkodtam, hogy hogy lehet az , hogy mikor fiatalon nem is akartam, nem is gondoltam rá, csak úgy becsúszott.. most meg akarom, ovu teszt, számolgatás mi egy más és semmi.. érdekes
2014. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már. Nekem azt mondták, hogy természetes úton nem fogok tudni teherbeesni, erre egyetlen próbálkozással sikerült (túl sokat ittunk, nem védekeztünk), habár még nem akartunk babát, de örültünk, mert attól féltünk, hogy nehéz lesz majd a teherbeesés. Viszont szörnyű volt olyan szempontból, hogy a legközelebbi kolléganőmék hiába próbálkoztak már régóta nem jártak sikerrel, és lombikprogramra kellett menniük. Nem is szívesen beszéltem előtte a terhességemről, de mivel szinte végig dolgoztam, nehéz helyzet volt. Én sem tudom, hogy ez mitől van egyébként, az élet igazságtalansága talán?
2014. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az élet igazságtalan! Sok ilyen van, valaki miért születik elönyös külsövel más meg csunyának? Valaki miért születik gazdag csalàdba más meg putriba? mindenkinek meg van a maga keresztje amiért meg kell küzdenie! Mi lassan 5 êve várjuk a kis csodát! Ezenkívül mindenünk meg van és minden más kerek az életünkben remek családunk van, a magyar átlagon felüli körülmények között élünk, nekünk ezzel kell megküzdeni másnak meg mással!
2014. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a stresszezés miatt megy nehezebben.Ami kicseszés, mert minél tovább vársz, annál több a stressz. Minél több a stressz, annál nehezebb.. talán ez is közrejátszik.
2014. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4. vlaszoloval ertek teljesen egyet. Minden szo amit leirt mintha a gondolatomban jarz volna.

Annyi kulonbseggel h szerenxsesnek mondhatom magam, nekem nem kellett kuzdeni a lanymert annyit, par honap alatt sikerult. :-) de igy van h vmiert mindig kuzdeni kell, igazsag nincs a vilagban, de az is sok esetben igaz h mar az elejen rastresszelnek sokan es emiatt se sikerul.

De a lenyeg a kerdesedre valaszolva: igazsagtalan az elet!

2014. febr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert igazságtalan minden az életben, ez miért lenne kivétel? Mindenkinek van baja, ha nem ez, akkor más. Teljesen felesleges ezen kattogni
2014. febr. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy vetéléssel mögöttem már egy éve várunk a babára. Vizsgálatok, hőmérőzés, kényszer szex. Egyre nehezebb. A barátnőm pedig úgy lett kétszer is terhes, hogy mindkétszer kiaszakdt a gumi és terhes lett. ő azon siránkozik, hogy nekem milyen jó, hogy szabad vagyok, ő meg nyűglődik a gyerekekkel. Én meg majdnem felrobbanok, ha ilyen hallok, hogy valakinek megszakításos védekezésből, gyógyszer mellett vagy kiszakadt gumiból is bezzeg ripsz ropsz gyereke lesz.
2014. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!