Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki PCOS az produkálhat...

Aki PCOS az produkálhat terhességi tüneteket még ha nem is az?

Figyelt kérdés
Júniusban kiderült PCOS vagyok,az orvos nem sok esély lát arra,hogy műtét nélkül össze jöjjön a baba :(Amióta szedem a Merckformint rendszeressé vált a menstruációm(előtte nem volt 8 hónapig)De okt.9.-e óta nem jön meg :S Amikor meg kéne jönnie,alhasi fájdalmam van mint mikor mensi előtt vagyok,ez tartott most jó pár napig+a mellem is feszült.De most elmúlt és átvette egy tompa derék fájdalom és a hasamban néha ilyen húzódó érzést érzek alul (a mellfeszülés maradt).Tesztet nem csináltam mert az orvos szinte lehetetlennek tartja,hogy terhes legyek...ezek a tünetek lehetnek a cisztáktól?Vagy van remény,hogy baba? Régóta szeretnénk testvért a gyermekünknek!
2009. dec. 7. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, én is pcos vagyok, én is produkáltam ilyen tüneteket, de a teszt -lett,azért csinálj reggel egy tesztet sztem, spontán is összejöhet a baba. Majd írd meg az eredményt,szorítok!!

ui:mennyi idő alatt redezte a ciklusodat a gyógyszer?én is szedem 2hónapja,de még semmi..

2009. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)Én júniusban elkezdtem szedni és rá 2 hétre meg is jött..októberig rendszeresnek volt mondható mert 28-29 napra meg is jött csak most nem.Csinálok tesztet, a remény hal meg utoljára :)Ha meglesz majd szólok :)
2009. dec. 7. 15:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálad is volt ilyen fura érzés a hasadba,néha elönt minden ok nélkül a boldogság :) olyan jó érzés :)
2009. dec. 7. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:

igen volt, azért is ütött szíven a - teszt..

várom,holnap h írj:)

2009. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindennek ellenére mégis csinálnék egy tesztet.
2009. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos a teszt negatív lett :(
2009. dec. 8. 21:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek jó egészséget és minél előbb kisbabát a pocikba :)
2009. dec. 8. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, nagyon sajnálom.
2009. dec. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!