Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol történik leggyorsabban a...

Hol történik leggyorsabban a lombik-program? Melyik intézetben? és melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan , hogy "leggyorsabban".Ezt az adott vizsgálatok döntik majd el.A lombikbébi program előtt rengeteg mindent kell végigjárni. Ha szerencsés vagy, akkor ez fél év is lehet.

A hozzád legközelebb eső intézmény jó lesz.De a pénztárcád függvénye.Először tájékozódj.

2009. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kaáli.

Megy minden, mint kés a vajban.

(nekem néha kicsit már nagyüzemi is a tempó...de rohadt sokan vannak, biztos ezért.)

2009. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az csak a problémádon múlik. Ha minden vizsgálat és előzetes beavatkozás (inszeminációk) kész és nincs más akadálya (vérkép, UH eltérés) akkor 1 hónapon belül az asztalon találhatod magad. Ha ki van mondva, hogy lombik a következő ami jön, akkor a következő hónapban már megy a buli... nálam így volt. Az előzetes hercehurca a hosszú.
2009. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz...csak maga a vizsgálatok, amik kellenek, eredményeket kivárni...stb...fél év kb., de az jónak mondható...

És utána már bárhol megy minden mint a karikacsapás..csak az út rögös, ami oda vezet.

"egy lombikos"

2009. dec. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13:13 vagyok. Én Bp Kaáliba jártam. Csak jót mondhatok!
2009. dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!