Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért nem sikerült a baba, ha...

Mért nem sikerült a baba, ha 5 tüszöm volt 10mm es nyálkám, és tüszőrepit is kaptam? Párommal is minden ok, átjárható is vagyok, és csak peteérésem nem volt, minden más jó!

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 22:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
3 éve próbálkozunk és ti? ezt nemtudtam hogy nem bisztos hogy pete is van benne:((((((hmmmmm hát azért rossz érzés
2009. dec. 6. 22:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi is pont annyi ideje. A lombikon nem gondolkodtatok még? Mi most arra készülünk. :)
2009. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
dehogy nem!most már annyira ki vagyok,hogy már pestre szeretnék menni.... nagyon rossz érzés ez!annyira vágyom hogy legyen babánk:((((((((ezért 3 év már sok nagyon, de hisz te is tudod.. még mikor 2 év telt el akkor nem volt ennyi re rossz érzés....ha mostsemjön össze akkor jövöre kaáliban kezdek.
2009. dec. 7. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!