Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mért nem sikerült a baba, ha...

Mért nem sikerült a baba, ha 5 tüszöm volt 10mm es nyálkám, és tüszőrepit is kaptam? Párommal is minden ok, átjárható is vagyok, és csak peteérésem nem volt, minden más jó!

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia.Mikorra nem vártad?Biztos,hogy nem vagy terhes?Hányadik napon teszteltél?
2009. dec. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hormonjaidat nézték már? Konkrétan a progeszteronre gondolok a ciklus 2. felében, mert ha az kevés, akkor hiába van meg minden feltétel,ha nem tud beágyazódni a hormonhiány miatt. Nálam is ez volt, gyógyszerrel lehet rajta segíteni. Ha van görbéd, akkor abból is lehet látni, ha vkinek sárgatest elégtelensége van(progeszteron).

19+6 hetes

2009. dec. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az is lehet, hogy a tüszőidben nem volt petesejt. Vagy akár lelki oka is lehet, amiről nem is tudsz, vagy sok-sok minden. Többen mondják, hogy a rágörcsölés is a teherbeesés ellen van.

Én is hasonló cipőben járok, nálunk csak az a probléma, hogy az egyik petevezetőm el van záródva. Uh-gal figyelték, hogy a szabad petevezetékemben érlelődjön a tüsző, majd inszeminációt csináltak. Túl vagyok már 5 sikertelenen, úgy hogy az egyetlen problémára figyelve, azt kiküszöbölve hajtották végre a beavatkozásokat. És semmi. 3 próbálkozásokkal teli év van a hátunk mögött, ezzel a pici problémával. Biztos, hogy pár hónapban esélyünk sem volt, még mielőtt orvoshoz fordultunk, de a többiben minden feltétel megvolt.

2009. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kedves 8:08-as válaszoló

Mi volt a neve annak a gyógyszernek amit a progeszteronra kaptál?Mikor tudtad meg,hogy az a gond?

Köszi


Kedves Kérdező:Bocsi,hogy belekérdeztem a kérdésedre..

2009. dec. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A 8:08-as válaszoló vagyok. Több sárgatesthormont tertalmazó gyógyszer is van. Pl.: Duphaston, Utrogestan. Én már szedtem ezt is és azt is a ciklus 2. felében,de ami igazán helyrehozta a hormonjaimat az a barátcserje volt. A ciklus első napjától szedtem a pozitív tesztig.:-)Durván egy hónapot.

19+6 hetes km.

2009. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mondom,hogy doki nézte, és mivel nem volt peteérésem ezért szuroznom kelett magam, és lett 5 szép petém 2cm esek.
2009. dec. 6. 14:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A tüsző lehet 20 mm-es, de a pete csak egy gombostű fejnyi. Az érett tüszőből lökődik ki a pete, de nem biztos, hogy a 2 cm-es tüszőidben volt pete.

Tényleg nem kötekedésből, csak segítő szándékkal írtam le ezeket. Sokmindenen keresztül mentem már ezzel kapcsolatosan, és én is örültem, ha valaki elmondta, amit tud. Remélem Te sem veszed rossz néven. 09:22-es

Remélem, mihamarabb összejön a baba!

2009. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor a dokim miért adott nekem tüszőrepesztőt, és miért mondta hogy sikerülhet?
2009. dec. 6. 16:40
 9/13 A kérdező kommentje:
jaj dehogy vettem rossz néven, lehet én fogalmaztam meg rosszul. a lapomra ez van irva:jobb ol:17mm es,15mmes 12mm pete
2009. dec. 6. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy sikerülhet, benne van a pakliban!

Tüszőrepesztőt azért kaptál, hogy tutira megrepedjen, és kiszabadulhassanak a petéid.

Nem azt mondtam, hogy biztos nem volt a tüszőidben pete, csak azt hogy az is elképzelhető. Szép érett tüsző nem jelenti, hogy van benne pete is. Ezt az orvosok sem tudják megállapítani, csak a tüszőt látják.

Ne keseredj el! Nagyon sok minden kell ahhoz, hogy összejöjjön a baba. Sajnos általában úgy van, hogy aki nem szertene, annak rögtön sikerül, mi, akik pedig nagyon szeretnénk, nekünk meg nem jön össze. Egyébként mióta próbálkoztok? Szívből kívánom, hogy minél hamarabb jelentkezzen Nálatok a bébi!

2009. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!